w

Twórcy Pokemon GO ujawnili informacje o trzech najbliższych Dniach Społeczności

Niantic opublikowało daty najbliższych Community Days. Kiedy dokładnie się odbędą?


Dzień Społeczności to dla wielu graczy ulubione wydarzenie w miesiącu. Jest to świetna okazja na złapanie dużej ilości Pokemonów (a co za tym idzie – szansa na dostanie takiego z perfekcyjnym IV), w tym również w wersji shiny. Community Day to także czas wielu interesujących bonusów, jak np. zwiększona liczba cukierków, podwójne punkty doświadczenia za łapanie stworków i tak dalej.

W ostatni weekend odbył się majowy Dzień Społeczności, którego bohaterem był Alolan Geodude. Wielu graczy zaczęło zastanawiać się, kiedy odbędą się kolejne eventy tego typu. Niantic postanowiło opublikować krótką rozpiskę.

Najbliższe Dni Społeczności w Pokemon GO

Na oficjalnej stronie Pokemon GO pojawiła się rozpiska trzech kolejnych Dni Społeczności. Niestety jak na razie nie wiadomo, jakich stworków będą dotyczyć. Zapewne już niedługo zostaną ujawnione szczegóły na temat czerwcowego Community Day, który odbędzie się już za niecały miesiąc.

Trenerzy, jako że finałowe wydarzenie Dnia Społeczności w Season of Alola jest już za nami, chcielibyśmy podzielić się z Wami datami wydarzeń Community Day w nadchodzącym sezonie.

Tak prezentują się opublikowane daty:

  • czerwcowy Community Day – sobota, 25 czerwca 2022 roku,
  • lipcowy Community Day – niedziela, 17 lipca 2022 roku,
  • sierpniowy Community Day – sobota, 13 sierpnia 2022 roku.

Pozostaje czekać na kolejne informacje na ten temat. Zapewne tak jak zawsze twórcy zaoferują zestaw zadań Special Research (które są dostępne po zakupieniu eventowego biletu), jak również przedłużenie czasu działania Lure Module czy Incense. Atrakcji będzie oczywiście znacznie więcej.