w

Czwarty majowy box w Pokemon GO. Co gracze znajdą w środku? Do kiedy można go odebrać?

Dziś do gry trafiła czwarta paczka z przedmiotami w ramach aktualnego miesiąca.


W ubiegłą sobotę odbył się majowy Community Day, którego bohaterem był Alolan Geodude (zobacz: Szczegóły dzisiejszego Geodude Community Day w Pokemon GO. Wszystko, co trzeba wiedzieć). Minął weekend, więc przyszedł czas na kolejny poniedziałkowy box z przedmiotami.

Tym razem paczka jest wyjątkowa, ponieważ jej zawartość kompletnie różni się od tego, co zazwyczaj dostawali gracze. Nie tylko nie ma w niej PokeBalli czy owoców, ale również nie znajdzie się tam Potionów, Revive’ów czy nawet Raid Passa.

Co dokładnie zawiera i do kiedy można ją odebrać?

Czwarty majowy box w Pokemon GO

Boxy w 2022 roku, tak jak te z poprzedniego, nie są całkowicie darmowe, ale nie ma czym się przejmować – cena jest na tyle niska, że większość graczy może sobie pozwolić na zakup takiej paczki. Co tym razem znajduje się w boxie i do kiedy będzie dostępny?

Od 23 maja (poniedziałek) do 30 maja 2022 roku w sklepie w grze można odebrać eventowy, jednorazowy box w cenie 1 PokeCoina, który zawiera:

  • 1 x Super Incubator.

Warto przypomnieć, że jutro odbędzie się przedostatnia majowa Spotlight Hour. Seel otrzyma swoją własną godzinę, a za łapanie stworków dostanie się dwa razy więcej Stardustu. Więcej o najbliższych Spotlight Hours można przeczytać tutaj: Rozpiska Spotlight Hours w Pokemon GO w maju. Jakie Pokemony się pojawią?.