w

Twórcy ujawnili informacje o czterech najbliższych Dniach Społeczności w Pokemon GO

Reklama

Niantic opublikowało daty czterech najbliższych Community Days. Kiedy dokładnie się odbędą?


Maj to ostatni miesiąc obecnego sezonu w Pokemon GO – Rising Heroes. Z tego też powodu twórcy gry powoli ogłaszają nowe atrakcje, które pojawią się wraz z rozpoczęciem kolejnego sezonu. Oczywiście na razie szczegóły eventów pozostają tajemnicą, ale wiadomo już co nieco o datach poszczególnych wydarzeń.

Warto zwrócić uwagę na najnowszą rozpiskę Dni Społeczności, które odbędą się w najbliższych miesiącach. Twórcy tytułu ujawnili, kiedy będą miały miejsce tego typu eventy od czerwca do sierpnia. Wśród dat znaleźć można również zapowiedź Community Day Classic, który to odbędzie się w te wakacje.

Jak prezentuje się pełna rozpiska?

Najbliższe Dni Społeczności w Pokemon GO

Reklama

Na oficjalnej stronie Pokemon GO pojawiły się informacje o czterech nadchodzących wydarzeniach związanych z Dniem Społeczności. Zgodnie z rozpiską jedno z wydarzeń będzie klasyczną wersją Community Day i odbędzie się w lipcu. Niestety na ten moment nie wiadomo, z jakimi Pokemonami będą związane konkretne eventy.

Trenerzy! Jako że ostatnie wydarzenie Community Day w Sezonie 10: Rising Heroes jest już za nami, chcielibyśmy podzielić się z Wami datami wydarzeń Community Day w nadchodzącym sezonie!

  • sobota 10 czerwca 2023 roku,
  • niedziela 9 lipca 2023 roku (Community Day Classic),
  • niedziela 30 lipca 2023 roku,
  • niedziela 13 sierpnia 2023 roku.

Community Day to niejedyne wydarzenia na horyzoncie – oto daty dodatkowych wydarzeń w grze, na które warto czekać w nadchodzącym sezonie!

  • sobota 3 czerwca 2023 roku,
  • sobota 22 lipca 2023 roku,
  • sobota i niedziela 26–27 sierpnia 2023 roku (Pokémon GO Fest 2023: Świat).
Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go