W Pokemon GO pojawi się więcej naklejek. Wszystko, co trzeba o nich wiedzieć

Pokemon Go

Reklama

Twórcy ogłosili, że w sklepie pojawi się więcej wzorów naklejek.

Reklama


Gracze Pokemon GO rozsyłają codziennie tysiące prezentów. Jedni robią to mechanicznie i niespecjalnie zależy im na tym, co będzie do nich dołączone. Inni starają się, by każdy gift był inny, pokazywał nowe miejsce oraz miał dołączoną uroczą naklejkę. I to właśnie o tym ostatnim elemencie wypowiedzieli się twórcy, ogłaszając, że w sklepie pojawi się nowa zawartość.

Różnorodne ozdoby do prezentów

Do tej pory Pokemon GO występowało kilkanaście różnych ozdobników upominków – część z nich dostawało się z otwierania giftów od przyjaciół, niektóre związane były z wydarzeniami np. Pokemon GO Fest, a jeszcze inne można było zakupić w sklepie za PokeCoiny.

Niestety ze względu na to, że motywów nie było zbyt dużo, wielu graczy żałowało, że nie może dołączyć do prezentu wizerunku swojego ulubionego Pokemona. Jak dotąd głównymi bohaterami naklejek byli Pikachu, Bulbasaur, Charmander i Squirtle.

Reklama

ZOBACZ – Gracz Pokemon GO napadł w prawdziwym świecie na innego trenera za przejęcie Gyma

Twórcy ogłosili, że w grze pojawią się zupełnie nowe wzory, w tym m.in. Marill, Slowpoke, Slowbro czy Meowth.

Czy kiedykolwiek czułeś, że potrzebujesz szerszej gamy naklejek na prezenty, aby wyrazić głębię emocji, które czujesz do swoich przyjaciół? Nie martw się – nadchodzą nowe wzory, które będzie można dołączyć do giftów! Z przyjemnością informujemy, że wkrótce w sklepie będzie można kupić więcej naklejek na prezenty. Pamiętaj, aby obserwować nas w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z informacjami o dostępności.

Naklejki można zakupić w cenie 35 PokeCoinów za 10 sztuk lub 80 PokeCoinów za 30 sztuk. Póki co w sklepie pojawiły się 3 nowe wzory.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej