w

Zapowiedź październikowych wydarzeń w Pokemon GO. Debiut nowego Pokemona i więcej

Twórcy Pokemon GO zapowiedzieli, jakie eventy pojawią się w przyszłym miesiącu.


W ostatnich dniach bardzo dużo mówi się o nadchodzących atrakcjach. Pod koniec każdego miesiąca Niantic publikuje informacje o tym, co pojawi się w przyszłych tygodniach. Gracze wiedzą już, kogo otrzymają za zbieranie naklejek w ramach Research Breakthrough lub kto będzie bohaterem październikowego Dnia Społeczności.

Przyszedł czas na zdradzenie informacji na temat nadchodzących eventów. Oczywiście szczegółowe dane na ten temat nie są póki co ujawniane, jednak warto wiedzieć, jakiego typu wydarzeń można się spodziewać.

Październikowe wydarzenia w Pokemon GO

Październik to dla wielu miesiąc związany z Halloween, jednak nie tylko to święto otrzyma swój tematyczny event. Również w październiku odbędzie się premiera nowego filmu z serii Pokemon Pokemon the Movie: Secrets of the Jungle. Dodatkowo w nadchodzącym miesiącu Niantic będzie obchodziło swoje urodziny.

  • Wydarzenie związane z nowym filmem: od piątku 1 października 2021 roku do niedzieli 10 października 2021 roku odbędzie się wydarzenie, które ma uczcić premierę najnowszego filmu o kieszonkowych stworach – Pokemon the Movie: Secrets of the Jungle. Premiera obędzie się 8 października na Netflix. Z tej okazji zupełnie nowy mityczny Pokemon – Zarude – zadebiutuje w grze. Gracze będą mogli go spotkać podczas wykonywania darmowych zadań Special Research. Aby uzyskać dostęp do zadań, wystarczy zalogować się w tym okresie do gry. W Pokemon GO pojawi się więcej atrakcji związanych z filmem. Spodziewać się można powrotu Jessie i Jamesa z Zespołu R.

ZOBACZ – Rozpiska Spotlight Hours w Pokemon GO w październiku. Jakie Pokemony się pojawią?

  • Urodziny Niantic: z okazji urodzin Niantic w środę 6 października 2021 roku w grze pojawi się darmowy box. Aby go otrzymać, wystarczy zalogować się do gry od 11:00 do 17:00. Póki co nie wiadomo, co będzie zawierał.

  • Halloween w Pokemon GO: od piątku 15 października 2021 roku do niedzieli 31 października 2021 roku do Pokemon GO powróci upiorne wydarzenie związane z Halloween. Na wolności pojawią się stworki w przebraniach, a gracze otrzymają dostęp do nowego Special Research, które będzie utrzymane w halloweenowym klimacie. Więcej szczegółów pojawi się już wkrótce.