w

Przepustka w Rainbow Six Siege – Road to S.I. 2020

W Rainbow 6 Siege dostępna będzie pierwsza pełna przepustka bitewna.


Firma Ubisoft ogłosiła dzisiaj, że wydarzenie w grze Road to S.I. powraca do Tom Clancy’s Rainbow Six Siege na zupełnie nowej mapie o nazwie Stadion. Wydarzenie rozgrywane będzie w każdy weekend (od czwartku do niedzieli) od 15 stycznia do końca Six Invitational – wydarzenia premierowego Tom Clancy’s Rainbow Six Siege – 16 lutego i towarzyszyć mu będzie pełna przepustka bitewna dla Rainbow Six Siege, która wzbogaci pulę nagród Six Invitational.

W trakcie tego wydarzenia operatorzy zawalczą o tytuł najlepszego specjalisty Szóstki na nowej mapie o nazwie Stadion przygotowanej specjalnie z myślą o tej rywalizacji. Na mapie pojawią się ściany z kuloodpornego szkła umożliwiające obserwowanie przeciwników, ale utrudniające przy tym atak. Rozgrywka opierać się będzie na trybie bomby z wyborem i blokadą operatorów oraz 3-minutowymi rundami i 3-rundowymi rotacjami. Playlista udostępni każdemu graczowi wszystkich operatorów, a szczęściu uczestników – Blitz, Caveira, Hibana, Mozzie, Sledge i Thermite – zostanie automatycznie wyposażonych w ich sprzęt z wydarzenia Road to S.I.

Podczas wydarzenia dostępna będzie przepustka bitewna Road to S.I. 2020 z dwiema ścieżkami: darmową i premium. Dzięki 35 poziomom na obu ścieżkach przepustka zaoferuje łącznie 48 nagród dla uczestników, w tym wyjątkowe elementy personalizacji dostępne w trybie gry Road to S.I. Przepustka premium kosztuje 1200 kredytów R6, a pakiet premium odblokowujący przepustkę premium i pierwsze 12 poziomów kupić można za 2400 kredytów R6. Każdy z poziomów odblokować można, biorąc udział w rozgrywce lub wydając 180 kredytów R6.

30% przychodów uzyskanych ze sprzedaży (do maksymalnie 3 000 000 dolarów amerykańskich) trafi do puli nagród Six Invitational. Nadwyżka zostanie rozdysponowana pomiędzy inne oficjalne programy e-sportowe.

W ramach świętowania Six Invitational gracze Rainbow 6 Siege do 17.02 mogą odebrać darmową skórkę Ubisoft Club. Skórkę można odebrać w grze lub na stronie Ubisoftu.

DołączObserwuj
Więcej z Rainbow Six Siege