w

Jak obejrzeć pełną wersje reworku Rainbow Six Tachanka? Data premiery i więcej

Nadchodzi rework Tachanki w Rainbow Six. Ubisoft już niebawem podzieli się szczegółami ze społecznością.


Rainbow Six Tachanka jest pierwszym operatorem w kolejce do gruntowej przeróbki taktycznej. Ta, już niebawem oficjalnie stanie się częścią gry. Przebudowa kultowego bohatera została po raz pierwszy ujawniona podczas Six Invitational, przy entuzjastycznym aplauzie tłumu. Rosjanin uzbrojony w wieżę może zachować swój legendarny status, ale jego wybranie nie będzie już memem.

Co wiadomo o Tachance i kiedy spodziewać się szczegółów ze strony deweloperów?

Aktualizacja z przebudową Tachanki może nadejść za kilka tygodni, a nawet dni podczas Operacji Shadow Legacy. Póki co, nie jest jasne czy pełne ujawnienie reworku postaci będzie transmitowane na Twitchu, czy po prostu będzie to wideo przesłane an konta Ubisoft na całym świecie. Mimo to, pewne jest, iż 7 października ok. godziny 19:00, społeczność otrzyma więcej konkretnych informacji.

Statyczny styl gry Tachanki nie pasuje do dynamiki Siege, jednak wszystko się zmieni, gdy rosyjski obrońca dostanie rework. W jego ramach, agent otrzyma też nowy zestaw i mołotowa.

Widzieliśmy już główne zmiany. Postać będzie teraz nosiła granatnik zapalający i będzie działać podobnie, jak Capitao, jednocześnie pomagając zablokować określone obszary.

Tachanka otrzyma również niezwykle szybkostrzelny, ręczny karabin maszynowy, jako główną broń.

Rework postaci prawdopodobnie pojawi się podczas Operacji Shadow Legacy, lecz ostateczna data premiery nie została podana.

DołączObserwuj
Więcej z Rainbow Six Siege