w

Zapowiadany skin Mozzie w Rainbow Six: Siege dostępny za pośrednictwem Twitch Prime

Wyróżniająca się na tle innych skórka Pizza Party Mozzie jest już dostępna jako część łupów Twitch Prime.


Zestaw Pizza Party Mozzie nie jest czymś, co kojarzy się z Rainbow Six. Mimo że w przeszłości pojawiały się już podobnie wyróżniające się zestawy, na przykład podczas April Fools w 2019 roku, większość elementów kosmetycznych w grze wpasowuje się w jej ciężki klimat.

Z tego właśnie powodu skórka okazała się strzałem w dziesiątkę. Zestaw Pizza Party dodaje grze trochę koloru i zdecydowanie jest w stanie odwrócić uwagę wrogów w trakcie strzelaniny.

Jak odblokować skórkę?

Co należy zrobić? Aby odebrać skórkę należy wejść na stronę naszego profilu Ubisoft – klik – i w zakładce informacje o koncie, i jeśli nasze konto nie jest jeszcze połączone, połączyć je.

Kiedy konta są już połączone należy przejść do strony z nagrodami Twitch Prime – klik – i wybrać zakładkę Rainbow Six: Siege, aby odebrać prezent.

ZOBACZ – Nowa nadzieja na betę Valorant. Streamerzy ze specjalnym wydarzeniem 27 marca

Ci, którzy jeszcze nie mają Twitch Prime, mogą odebrać nagrody używając miesięcznego i jednorazowego okresu testowego przeznaczonego dla nowych użytkowników, a aktualnie do odebrania są dostępne nagrody również do innych gier.

Serwis, poza darmowymi dodatkami do gier, oferuje również wiele innych korzyści, np. szybszą dostawę, Prime TV i wiele więcej.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rainbow Six Siege