w

Twórcy Rainbow Six: Siege oferują nagrodę dla graczy, którzy znajdą exploity Clash

Ubisoft postanowił ponownie ponownie poprosić graczy o pomoc


Ponownie włączono Clash na serwerze Rainbow Six Test Server (TTS), ale Ubisoft wciąż szuka sposobów na wyeliminowanie wszystkich błędów, oferując nagrodę dla graczy, którzy pomogą im naprawić exploity.

Clash jest najbardziej problematyczną operatorką R6. Jako jedyna używa tarczy w drużynie broniącej, a jej porażająca tarcza była przyczyną wielu przełomowych exploitów od czasu premiery postaci w Operacji Grim Sky.

Co zrobić aby otrzymać nagrodę?

Clash została wyłączona 21 lutego (po raz trzeci na przestrzeni roku), a Ubisoft wciąż pracuje nad naprawą jej, by nie musieć wyłączać operatorki ponownie.

Ubisoft postanowił zaangażować społeczność w pomoc w rozwiązywaniu wszystkich błędów wspomnianej operatorki i 26 lutego twórcy ogłosili, że gracze, którzy znajdą exploity u Clash na serwerze testowym, zostaną nagrodzeni za swoje wysiłki.

ZOBACZ – Jak zdobyć darmową skórkę Maestro w Rainbow Six: Siege dzięki Twitch Prime

Warunki przyznania nagrody są dość surowe, ale pozwalają Ubisoftowi upewnić się, że wszystkie bieżące błędy dotyczące operatorki zostały faktycznie usunięte z gry. Gracze muszą zgłaszać exploity na stronie R6Fix i muszą być one powiązane z tarczą CCE Clash.

Błąd musi być nowy, a raport musi zawierać pełny opis „krok po kroku” i dowód wideo, aby deweloperzy mogli go łatwo odtworzyć. Musi również znajdować się w najnowszej aktualizacji TTS, opublikowanej 26 lutego lub nowszej, z widocznym identyfikatorem wersji.

Na Twitterze Rainbow Six Siege można przeczytać:

Wdrożyliśmy dzisiaj poprawkę ostatnio odkrytego exploita Clash na serwerze testowym.

Dokładnie wszystko przetestowaliśmy, ale dla pewności oferujemy nagrodę za nowe raporty o exploitach dotyczących jej tarczy.

Pełne zasady na stronie http://redd.it/f9xxjk

Ostatnio naprawione błędy, wliczając te, które pozwalały sojuszniczym operatorom strzelać przez jej tarczę z bezpiecznego miejsca nie podlegają nagrodzie, chyba że odkryta zostanie kolejna metoda.

Ile czasu mają gracze?

Gracze będą mieli około tygodnia (do 3 marca) na znalezienie jak największej liczby błędów Clash, aby zdobyć zawieszkę do broni Frost Raptor Leg. Jeśli gracze znajdą wiele błędów lub już posiadają wspomniany gadżet, otrzymają „dodatkową niespodziankę” od Ubisoftu, chociaż to, co jest niespodzianką, pozostaje nieznane.

Program R6Fix Bug Hunter pomógł Ubisoftowi rozwiązać tysiące błędów z ponad 7000 zgłoszeń od czasu jego wydania w kwietniu 2019 r. Jednak nagroda za Clash wykracza poza to, co Ubisoft zwykle oferuje łowcom błędów.

ZOBACZ – Znienawidzona broń Titanfalla ma być dodana do Apex Legends?

Każdy kto chce zaangażować się w naprawianie błędów w R6 powinien pobrać kleinta TTS Rainbow Six, który jest odrębnym klientem od tego, na którym możemy grać na normalnych serwerach. Dodatkową zachętą dla graczy jest fakt, że na serwerze testowym można wypróbować nowych operatorów – Iana i Oryx, których operacja Void Edge jest obecne dostępna na TTS.

Nie jest wiadome, kiedy Clash zostanie ponownie włączona na serwerach live, ale gracze robią wszystko co w ich mocy, aby odkryć exploity, dlatego powrót operatorki zapewne nie będzie zbyt odległy w czasie.