w

Thermomix ma problem. Xiaomi ze znaczenie tańszą alternatywą

Thermomix czy Lidlomix będzie miał poważną konkurencję w postaci Xiaomixa.


Lidlomix czy Thermomix będzie miał konkurenta od Xiaomi. Już jakiś czas temu pokazywano robota kuchennego od Xiaomi, ale teraz są przynajmniej konkrety. Tzn. pokazano Xiaomixa na targach, dzięki czemu w końcu Polacy mogli go sensownie ocenić.

Xiaomi przyzwyczaiło wszystkich, że ich produkty są raczej tanie. Ostatnio jednak to się trochę zmieniło. Jaka jest więc cena Xiaomia? To coś pomiędzy Lidlomixem a Thermomixem. Ale to się może jeszcze zmienić, gdy oficjalnie będzie to dostępne w Polsce.

Xiaomix – jak to wygląda

Robot był prezentowany w Chinach, nawet można go w teorii sprowadzić. Ceny w okolicach 3-4 tysięcy złotych. Teraz jednak znajdują się osoby, które rzeczywiście mogły go potestować. Opisu dokonał między innymi kanał RootBlog.

Video

TT: https://www.tiktok.com/@rootblog/video/7340581131026287905

Czy Xiaomi powalczy na tym rynku? Ciężko powiedzieć, bo w sieci jest trochę tego wystawionego na sprzedaż, ale chyba niekoniecznie ludzie chcą być testerami. Na wybranych stronach cena to 3599 zł. Zdecydowanie drożej od Lidlomixa, ale taniej od Thermomixa.

Cena pewnie spadnie w momencie, gdy będzie to już oficjalnie dystrybuowane w Polsce. Na razie jest ciekawie, ale cena… no, jest dość wysoka. Nadal wiele osób powie, że to garnek z ekranem.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Różne