w

Amadeusz Ferrari odpowiada dziewczynie Gimpera, która mocno skrytykowała jego streamy

Sheeya, którą wiele osób będzie kojarzyć przede wszystkim jako partnerkę Gimpera mającą OF, krytycznie wypowiedziała się o projekcie, jaki tworzy Amadeusz Ferrari i Natan Marcoń.


Sheeya miała kilka dość kontrowersyjnych akcji, przykładowo z tweetem na temat mężczyzn czy pracy. Spotkała się wtedy z krytyką, ale to wydaje się niczym, przy obecnych zasięgach Amadeusza i Natana.

Youtuberka nagrywa od jakiegoś czasu z Mają Staśko, co standardowo samo w sobie już wywołuje wiele komentarzy. Teraz na swoim Instagramie wypowiedziała się w sprawie streamów, stwierdzając, że Twitch nie powinien pozwalać na tego typu content. Same transmisje mają być „przykre i gorszące”.

Ferrari odpowiada

Obecnie każdy, kto powieli w jakiś sposób zdanie Mai Staśko, jest krytykowany, więc nie jest zaskoczeniem fakt, że ludzie od razu rozpoczęli wyciąganie tych niezbyt trafionych wpisów youtuberki. W każdym razie odpisał na to także Ferrari:

Sama Sheeya jest bardzo mocno łączona z Gimperem, więc od razu ludzie uznali, że Gimper również podziela jej zdanie. Ten będzie zapewne wspominał o tym w swoim filmie, więc na pewno ciekawie będzie zobaczyć, co on sam uważa na temat tych transmisji.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka