w

Asystentka youtubera, której wygasło NDA chce nagłośnić to, co działo się naprawdę

W ramach nowego projektu Glory Wall pojawiła się krótka zapowiedź przedstawiająca podobno asystentkę któregoś z youtuberów.


Na polskim Youtube jest wiele nieopowiedzianych historii. Sami doskonale się o tym przekonaliśmy po poszukiwaniach osób do researchu. To, co dzieje się chociażby wśród moderatorów na Twitchu, nadaje się na jakąś osobną książkę.

W każdym razie temat u Szalonego ma dotyczyć pewnego youtubera. Mają wyjść jego kłamstwa i informacje o imprezach, na jakich miały się dziać niestworzone rzeczy. Niestety obecnie nie wiadomo, o kogo chodzi.

Asystentka bez NDA

Można się tylko domyślać, o kogo chodzi. Nie ma jednak twardych informacji, posiadają je tylko osoby odpowiedzialne za federację Glory Wall.

Video

Czy to prawda, czy nie – tego zapewne dowiemy się w połowie grudnia. Na pewno na polskim Youtube jest mnóstwo nieodkrytych tajemnic. O wielu z nich ludzie boją się mówić tak po prostu, nawet nie ze względu na NDA.

Więksi influencerzy to bowiem duże pieniądze. A duże pieniądze potrafią narobić wielu problemów poprzez nawet nieuzasadnione pozwy na ogromne kwoty. Grożenie pozwami to w tej branży całkowita norma, o czym sami się przekonaliśmy.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka