w

Chłopak na Bitej Śmietance zaczął okładać dziewczynę z przeciwnej pary

Reklama

To zachowanie wzbudziło sporo emocji, co widać na portalach społecznościowych. Było to jednak w kontrolowanych warunkach.

Bita Śmietanka 3 to gala charytatywna, która na chwilę łączy wszystkich w pokojowej atmosferze. Nie ma tam jakichś niesamowitych dymów, czy konfliktów. Całość prowadzona w charakterystycznej atmosferze.

Zdarzają się tam sceny, których nie ma szans doświadczyć nigdzie indziej. Bo gdzie jako nagrodę za zwycięstwo dostaniecie przepychaczkę:

Piękne tam były wszystkie te walki, sytuacje, koncert Gimpsona. Niektóre walki rozeszły się bardziej od innych. Na pewno ludzie zdziwili się widząc, że mamy tu regularną walkę kobieta vs mężczyzna i jego dziewczyna.

Nie było taryfy ulgowej

Reklama

Równouprawnienie wjechało po całości. Formuła walki to 2vs2, czyli chłopak z dziewczyną przeciwko innemu chłopakowi i jego dziewczynie. W pewnym momencie partner jednej z dziewczyn poczuł, że musi pomóc swojej wybrance.

Video

Widać, że to zachowanie mocno podzieliło ludzi.

W sieci standardowo ludzie się podzielili. Jedni piszą, że przecież wszystko w ramach walki. Inni komentują, że jednak zachowanie średnie, mimo wszystko.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka