w

Fagata i jej pozew przeciwko jednej osobie. “Prawnicy już się kontaktowali, będziemy musiały się sądzić”

Wygląda na to, że Fagata pozwie jedną z youtuberek. Choć pozew ponoć nie został jeszcze złożony, to w sieci pojawiły się już nagłówki, że faktycznie jedna z osób dostała pozew.


Wydawałoby się, że sprawa Fagaty będzie już tylko cichnąć. Nic bardziej mylnego. W sieci pojawiły się informacje o tym, że youtuberka pozwała inną infuencerkę za zniesławienie. Chodzi tutaj o całą tę sprawę wokół zachowania Fagaty i ujawnionych “głosówek”.

Jeżeli kompletnie nie jesteście w temacie, to cała sprawa zaczęła się od wypłynięcia wiadomości głosowych, które Fagata wysyłała wówczas jeszcze swojej przyjaciółce Maszy. Masza w pewnym momencie zdecydowała się to opublikować.

Fagata i jej pozew?

Jak wypowiada się youtuberka:

Jej prawnicy kontaktowali się z tobą?

Tak.

I co z tych kontaktów wynikło?

No i nie wiem, bardzo prawdopodobne, że będziemy musiały się sądzić.

A okej, czyli zostaniesz pozwana z powództwa cywilnego o zniesławienie?

Tak, tak.

Czyli kontakt z prawnikami był, ale pozew prawdopodobnie nie jest jeszcze złożony. Sama Masza uważa, że nie naruszyła dóbr osobistych Fagaty i jest w miarę pewna swojej ewentualnej wygranej, oczywiście o ile sprawa zostanie faktycznie pociągnięta dalej.

https://youtu.be/jabpsDOvWmU

Mimo tego, że tytuł na kanale “Pomponik” mówi o tym, że Masza została pozwana, to raczej nie ma jeszcze tutaj o tym mowy.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka