w

Friz przeprosił Nitro za swoje słowa? Nitro: “Ja czegoś takiego nie odbieram za przeprosiny”

Fot. youtube.com/user/TheNitroZyniak | instagram.com/frizoluszek

Friz jakiś czas temu napisał do Nitrozyniaka, że jak się spotkają, to ten “gwarantuje mu liścia”. Jak to się potoczyło dalej?


Przypomnijmy, że Friz napisał jakiś czas temu do innego youtubera, że “gwarantuje mu liścia”. Miało to związek z klipem, który został w pewien sposób wyrwany z kontekstu. Finalnie okazało się, że Nitro przeczytał wiadomość na czacie, jednocześnie nawiązując do popularnego mema.

Friz uznał to za obrazę i napisał do Nitro:

Były przeprosiny? Nitro o tym, co dalej pisał Friz

W sieci pojawiły się informacje, że Friz przeprosił Nitro za swoje słowa. Mówił o tym chociażby Boxdel:

(…) ale chyba nie były pokazane te wiadomości później, co Friz powiedział, że sory Sergiusz, że tak było. Nie było to dopełnione, Łuki mi to wysłał (…).

W związku z tym Nitro dostał zapytania odnośnie tego, co działo się dalej. Postanowił wypowiedzieć się na ten temat podczas swojego streama.

(…) ja Wam powiem jedną rzecz, ja owszem pokazałem kawałek tej rozmowy, ona była delikatnie dłuższa, gdzie ja wytłumaczyłem to, co powiedziałem potem w Internecie, że to był mem, z tym, że w tej wiadomości padło jedno zdanie (…).

Tutaj Nitro wyjaśnia, że w rozmowie pojawiło się coś, czego nie chciał pokazywać publicznie. Jak słyszymy, nie było to związane z Youtube.

Ze strony Friza padło zdanie, co do którego ja nie byłem przekonany, że w ogóle coś takiego…. Że ludzie by pier**lili potem na jego temat. To nie jest związane z Youtube ani nic, on mi tam coś napisał po jednej z moich wiadomości, a ja nie chciałem zescrollować do tego momentu. Z tym, że czy on przeprosił. Nie. On napisał a, jak to był mem, to sorki i miłego dnia. Ja czegoś takiego nie odbieram nigdy za przeprosiny, tylko moim zdaniem jest to po prostu aha, no to spoko, masz szczęście, na takiej zasadzie.

Nitro potem dodaje, że nigdy w życiu nie odebrał tego jako przeprosiny. Przyznaje, że rozmowa była dłuższa, ale nie chciał tego pokazywać. Ta sytuacja raczej nie będzie miała ciągu dalszego, chyba że Friz faktycznie postanowi wyjaśnić to do końca. Wydaje się jednak, że odbędzie się to już za kulisami.