w

Gość, który wtargnął do pokoju Amadeusza Ferrariego, tłumaczy, dlaczego to zrobił

„twoj_koszmar.apteka” zdecydował się zająć stanowisko w sprawie swojego wtargnięcia do pokoju hotelowego, w którym Amadeusz Ferrari streamował.


To ogólnie była jedna z dziwniejszych akcji. Nagle, niespodziewanie podczas transmisji Amadeusza w ramach jego działalności na Kicku, do pokoju wtargnął jakiś mężczyzna. Zachowywał się dość agresywnie, a ludzie nie za bardzo wiedzieli, o co chodzi.

Teraz pojawiły się tłumaczenia, które widzowie odebrali dość negatywnie. Pełno jest tam mniejszych i większych sprzeczności, które dość łatwo wyłapać. Pojawiają się też zręcznie kamuflowane groźby.

Tłumaczenia z ataku na Amadeusza

Tłumaczenia mają kilkanaście minut. Czy wynika z nich coś nowego? Ci, którzy lubią Amadeusza, dalej będą go bronić. Ci, którzy go nie lubią, dalej będą krytykować. Jest to obecnie tylko jeden z wielu wątków w ramach transmisji z Tajlandii.

Oczywiście jest też perspektywa Amadeusza, który podczas streama wypowiedział się na ten temat:

Czy będzie tu jakikolwiek ciąg dalszy? Tego kompletnie nie wiadomo. Atakujący na pewno zorientował się już, co to znaczy walka z serwisem pokroju Wykop, który pisze dosłownie we wszystkich możliwych miejscach.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka