w

Gucci, Nike, Adidas. Pokazał sklep z najgorzej podrobionymi logotypami na świecie

Jeden z influencerów nagrał na TT film, w którym pokazuje chyba najgorzej podrobione rzeczy w historii.


Jeden z TikTokerów pokazał ludziom sklep, w którym występowały same podróbki. Zazwyczaj wygląda to tak, że trudno odróżnić rzeczy oryginalne od tych podrobionych, przynajmniej na pierwszy rzut oka.

Tutaj było zdecydowanie inaczej. Mężczyzna po prostu pokazał, jak sklep lub dostawca ubrań w fatalny, najgorszy możliwy sposób podrabiał marki. Od Nike, przez Adidasa, Diora, do Gucci. Ciężko się nie zorientować, że coś jest nie tak.

Najgorsze podróbki na świecie

Oczywiście film stał się viralem z kilkunastoma milionami wyświetleń. Wszystko dlatego, że naprawdę wygląda to koszmarnie. Kiedyś w Polsce była jedna influencerka, która reklamowała niezbyt legitne rzeczy, ale tutaj to już inna planeta abstrakcji.

Jak to uzasadnić? Cóż, nie da się chyba wyjaśnić, co tutaj zaszło. Sklep prawdopodobnie zlokalizowany jest w kraju, gdzie coś takiego przechodzi. Może ludzie kupują tam ciuchy typowo do chodzenia po domu, a może nie mają kompletnie problemu z podrobionymi rzeczami.

W końcu na pierwszy rzut oka widać, że coś jest bardzo nie tak. I tu nawet nie ma mowy o tym, że ktoś się jakoś pomylił, tutaj ewidentnie kupuje się podrobione rzeczy, a mimo tego sklep jakoś się utrzymuje.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka