w

Ile Nitro zarobił z daily vlogów na YouTube w ciągu ostatnich 28 dni? Youtuber pokazał swoje zarobki

Reklama

Nitro jest jednym z najpopularniejszych polskich youtuberów. Ile udało mu się zarobić na daily vlogach w ciągu 28 dni?

Reklama

Choć większość osób kojarzy Nitra przede wszystkim z Youtube, to angażował się on w wiele różnych projektów. Ocenianie jego całościowych zarobków jest praktycznie niemożliwe. Ostatnio youtuber wspominał o milionowym obrocie z 7more7, wiadomo także, że miał najwyższe stawki, jeżeli chodzi o streamowanie na Facebooku.

Ile Nitro zarobił w ciągu ostatnich 28 dni?

Zarobki na Youtube nie są już jakimś tematem tabu. Wielu twórców mówi o nich otwarcie, dlatego też Nitro podczas jednego ze streamów pokazał, jak to wygląda na jego kanale. W sumie youtuber w ciągu ostatnich 28 dni zarobił $12 773,86, co daje około 50 tysięcy złotych.

Oczywiście „zarobił” to duże uogólnienie, od tego trzeba odprowadzić podatki, trzeba zapłacić osobom zaangażowanym w nagrywanie etc. Jednak te pieniądze i tak mogą robić wrażenie.

Video

Można się domyślać, że Nitro ma dobrą sytuację finansową, co widać chociażby po jego samochodach czy też złotym Rolexie (choć ten traktuje też jako inwestycję, czy po prostu formę ulokowania pieniędzy gdzieś indziej, niż w banku).

Tak czy inaczej wkłada w to niemałą ilość pracy i prawdopodobnie wszystko wiąże się z pewnymi problemami, jak chociażby to, że ktoś próbuje zająć znak towarowy jego marki odzieżowej, o czym pisaliśmy w tym artykule.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka