w

Kto z Ekipy Friza będzie walczył na gali MMA? Kilka dni temu został mocno zwyzywany

https://youtu.be/rvx5mpEkXSc

Sylwester Wardęga ostatnio wspomniał, że jeden z członków Ekipy Friza będzie faktycznie walczył na jednej z nadchodzących gal MMA. Youtuber zaznaczył przy tym, że nie chodzi tutaj o Mixera.


Temat walk MMA staje się coraz popularniejszy. W Polsce jest już kilka różnych federacji organizujących gale, na których pojawiają się popularni youtuberzy, streamerzy, czy tiktokerzy. Teraz w sieci pojawia się coraz więcej informacji, że oprócz Mini Majka, ktoś jeszcze z Ekipy Friza spróbuje swoich sił na jednej z takich gal.

Informacje te oczywiście nie są potwierdzone i nie należy ich w ten sposób traktować. Na Facebooku, czy Twitterze ludzie nie mają wątpliwości, że Tromba trenuje w konkretnym celu – zawalczenia na jednej z gal MMA.

Tromba i MMA?

Temat ewentualnej walki Tromby obecnie przewija się bardzo często, nawet na jego własnym vlogu padają śmiechem, żartem informacje o pojawieniu się youtubera na High League 2. Póki co jednak nie jest to nic potwierdzonego, a słów Meduzy o wycieku nie można traktować jakoś poważnie.

Youtuber jednak jak najbardziej trenuje, co widać chociażby na Instagramie. W rozmowach ze znajomymi także przetoczył się temat walki MMA. Z kim mógłby zawalczyć? Tego na ten moment nie wiadomo. Wszystko póki co bazuje na plotkach.

Wiele mówiło się chociażby o Dubielu, ale ten może zawalczyć także z Blonskym. Kilka miesięcy temu na podcaście u Unboxalla padło takie zdanie ze słów Marcina:

“(…) więc jak z Kacprem nie mam kontaktu, pewnie będę miał najbliższy na konferencji gali Fame 12 może, jak będziemy meli rewanż (…)”

Ogólnie o ewentualnej walce Tromby głośniej zrobiło się nie tylko za sprawą jego vlogów, czy niegdyś sparingów z Dubielem, ale także “wyzwaniem” go podczas jednej z konferencji High League. Przemysław “Kolar” Kolarczyk tak kilka dni temu mówił o youtuberze:

“(…) tak samo Trombka pompka ku**a, który tam się sapie w komentarzach, bo ludzie mi podsyłają ku**a, niech zamknie mordę, bo Wardęga ich tam wyjaśnił dobrze (…)”

“(…) a ja z niego mam bekę, niech małolatów robi na hajs, to cała Polska ma z niego bekę (…)”

Tromba został nazwany także przyd*pasem:

Video

Klip: HIGH LEAGUE

Czy należy to traktować jako ewentualny początek konfliktu? Na konferencjach często jest “poddymiane”, jeżeli Tromba miałby walczyć, to wydaje się, że byłoby to z kimś o porównywalnej popularności – dlatego tutaj ludziom pasował bardzo Dubiel.

Kiedy? Fani Ekipy wskazują, że zapewne jest to kwestia kilku miesięcy – Tromba musi bowiem zdjąć aparat z zębów, by myśleć o walce.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka