w

Jak wygląda najbardziej “creepy” grupa na Facebooku poświęcona zdjęciom Nieuczesanej?

twitch.tv/nieuczesana

Nieuczesana jest jedną z najpopularniejszych streamerek Twitch, której poświęcono grupę na Facebooku i cały serwer Discord.


Nieuczesana zdecydowanie jest jedną ze streamerek, która wzbudza najwięcej emocji. Dzieje się tak z różnych względów, często związanych stricte z wyglądem influencerki. Co jednak odróżnia ją od pozostałych dziewczyn na Twitchu to między innymi bardzo specyficzna grupa na Facebooku i serwer na Discordzie.

Warto wspomnieć, że to społeczności rozwijające się zupełnie bez udziału Nieuczesanej. Ta kiedy komentowała na streamie, że dostała linka do folderu z jej zdjęciami, ale jak się okazuje, to był tylko wierzchołek góry.

Jak to wygląda w środku?

Społeczność ta doszła już do perfekcji w kwestii wychwytywania najciekawszych dla nich momentów. Oznacza to tyle, że Discord i Facebook są pełne zdjęć, czy GIFów robionych w określonych momentach. Całość jest nazwana “zdjęcia królowej nieuczesanej”. Znajdzie się tu dosłownie wszystko, w różnych ujęciach, z różnymi częściami ciała.

Oprócz GIFów są też linki do całych galerii zawierających kilkaset różnych zdjęć ze stremaerką w różnych pozach. Wszystko posegregowane, poukładane i opisane. Spokojnie można to nazwać jedną z najbardziej “creepy” społeczności.

Na Facebooku wygląda to podobnie. Ludzie wstawiają takie same zdjęcia i ujęcia, GIFy, organizują też zupełnie normalne dla nich kontrole tapet z Nieuczesaną w roli głównej.

Czy to na serio? W sumie to spokojnie kilkaset, jak nie kilka tysięcy zdjęć jednej tylko streamerki Twitch. Grupa ma już ponad 9 tysięcy osób, a serwer Discord ponad 1000 członków. Społeczność cały czas się rozwija i rośnie o kolejne osoby.

Streamerka nie ma zbytnio na to wpływu, po najpopularniejszych klipach na Twitchu widać, że ludzie przykładają bardzo dużą wagę do jej wyglądu. Z podobnymi problemami borykają się też inne streamerki, ale te nie mają całych grup i serwerów poświęconych zdjęciom, przynajmniej na razie.