w ,

Jak zdobyć 26 tysięcy obserwujących i partnera Twitch w miesiąc? Streamerka znalazła sposób

Niektórzy latami pracują na zdobycie partnera Twitch, innym wystarczy zaś kilka tygodni.


Obecnie Twitch przeżywa prawdziwe oblężenie youtuberów, którzy zmęczeni są ciągłym tworzeniem filmów i wolą po prostu sobie pograć i pogadać na żywo, bez potrzeby obrabiania każdej minuty materiału.

W tym przypadku zdobycie partnera nie jest trudne, bowiem widownia z Youtube chętnie przechodzi na TTV. Co jednak w sytuacji, gdy ktoś zaczyna od zera?

Jak to zrobić?

Swój sposób znalazła streamerka “lily_off_valley”, która ostatnio zdobywa coraz większą popularność, a klipy z jej udziałem albo są usuwane, albo stają się jednymi z najczęściej oglądanych. Dlaczego?

“Pomylone serwisy?” – pytają użytkownicy TTV na Reddicie i rzeczywiście, niektóre usunięte momenty łamią regulamin serwisu. Natomiast streamerka nie miała większych problemów z uzyskaniem partnerstwa.

Ujęcia piersi, ćwiczenia z rozciąganiem, opalanie się, to tak naprawdę wystarczyło. Streamerka mówi w kilku językach, co jeszcze bardziej powiększa jej widownię.

Czy to w jakiś sposób szkodliwe? Streamerka nie ma problemu z komentarzami w jej stronę, pytanie tylko, jak ma się to do regulaminu serwisu, który wprost wyjaśnia, jaki strój i jakie zachowania są dopuszczalne.