w

Nawet Boxdel mówi o hejcie na Nieuczesaną, streamerkę Twitch. Wszystko przez tego TikToka

Raczej nikt nie sądził, że coś takiego może mieć jeszcze miejsce, ale faktycznie sprawa Nieuczesanej stała się bardzo rozdmuchana. Czy w ogóle ma to jakikolwiek sens?


Wszyscy na polskim Twitchu wiedzą, że coś się stało na kanale Nieuczesanej, ale mało kto wie, co dokładnie. Streamerka od wielu miesięcy nie wywoływała żadnych kontrowersji, w zasadzie robiła swoje i stała się zwyczajnie jedną z osób z Twitcha.

To się zmieniło przez jednego TikToka, na którym nie ma nic szczególnego. Normalnie zapewne przeszłoby to kompletnie bez zauważenia, gdyby nie – jak to pisze Nieuczesana – “paru twórców”, którzy go ocenili, a konkretniej figurę streamerki.

O co chodzi z Nieuczesaną?

Cała ta sprawa zrobiła się tak medialna, że była poruszana nawet podczas Aferek u Boxdela.

W wielkim skrócie Nieuczesana nagrała TikToka, kilka osób z Twitcha stwierdziło na bazie komentarzy spod tego TikToka, że streamerka przytyła. Niektórzy zrobili to bardziej z klasą, inni mniej. I się zaczęło.

Z jakiegoś powodu przeszło to na Twittera, gdzie mnóstwo osób poruszało kwestię Nieuczesanej. Dlaczego, po co? Nie wiadomo.

Sprawa dotarła także do Mai Staśko. Nie oceniając w ogóle jej działalności, to pokazuje, że z jakiegoś powodu sprawa stała się głośna.

A chodzi tutaj o komentarze losowych osób na TikToku i “twórców”, którzy chcąc czy nie chcąc, sprawili, że streamerka ma teraz pod górkę. Co na to sama Nieuczesana?

Widać, że mocno wpłynęło to na streamerkę, która teraz zmaga się z masą komentarzy na ten temat.

Zapewne ludzie za chwilę o tym zapomną, choć Twitch to nie Youtube. Tutaj sprawy tego typu potrafią się ciągnąć naprawdę długo.