w

Młode dziewczyny mieszkają za darmo w Warszawie, ale właściciel wszystko streamuje na Twitchu

To jedna z dziwniejszych sytuacji, która wygląda, jakby była jedną wielką ściemą.


Cała ta akcja przypomina pewien projekt sprzed wielu lat. Może niektórzy będą kojarzyć „Logopol”. Była to transmisja 24/7 pewnej polskiej rodziny. Część pewnie nieźle się przerazi, że to było jeszcze w 2015 roku – minęło od tego dobrych 8 lat.

Teraz wróciło to w nieco innym stylu, choć nie budzi to takich emocji czy kontrowersji, bo wygląda na klasyczną ustawkę. Choć oczywiście wcale tak nie musi być.

Mieszkanie za darmo w Warszawie, ale z kamerami

To wszystko zaczęło się na TikToku, choć kompletnie nikt nie wie, że to coś ma także streamy na Twitchu. Ogólnie filmiki z darmowym mieszkaniem w Warszawie zostały obejrzane już dobre kilka milionów razy.

Ma to jakiś dziwny klimat, jeden z takich TT wygląda tak:

Video

Czyli dziewczyna mieszka niby w Warszawie za darmo w zamian za to, że właściciel mieszkania może w każdym momencie włączyć streama. Co ciekawe, te streamy mają miejsce na Twitchu.

Mało kto jednak o tym wie, a jeszcze mniej ludzi to ogląda.

Co tam się na tych streamach dzieje? W sumie niewiele, to rozmowy z widzami, jakieś robienie swoich rzeczy. Dziewczyny mówią, że o godzinach włączenia transmisji decyduje właściciel mieszkania, ale cała otoczka tego jest na tyle dziwna, że mało kto w to wierzy.

Video

Wygląda to jak jakieś reality show, w którym niewiele się dzieje. W różnych pomieszczeniach ustawione są kamery, które po prostu nadają obraz na Twitcha. W opisie kanału czy na TikToku nie ma zbyt wielu informacji o tym.

Video

Zapewne za jakiś czas będzie to albo popularniejsze, albo po prostu zwinie manatki, bo nikt tego nie chce śledzić i na tym etapie trudno się temu dziwić. Twitch nie jest zbyt dobrym miejscem do śledzenia, jak ktoś chodzi sobie po mieszkaniu, przegląda TikToki etc.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka