w

Największy polski kanał commentary kończy działalność. Youtuber planuje coś nowego

W Polsce jest kilka znaczących kanałów commentary, natomiast wszystko wskazuje na to, że ten z największą ilością subskrypcji planuje zmianę contentu.


Dla osób, które gdzieś tam śledzą scenę commentary, nie będzie to wielkim zaskoczeniem. Sylwester od dłuższego czasu mówił, że będzie chciał zmienić swój content, głównie przez wzgląd na masę kontrowersji, jakie wiążą się z tworzeniem contentu skupionego wokół komentowania innych.

Dlatego chce założyć swoją ekipę. Nie będzie to jednak kolejna ekipa zrobiona z zupełnie nowych osób. Wardęga chce zaangażować znanych ludzi, którzy przede wszystkim wzbudzają kontrowersje i jakieś większe emocje.

Jedną z osób w ekipie Wardęgi miał być Boxdel

Reklama

Co ciekawe, jedną z osób, jaka miała być w tej ekipie, jest Boxdel. Youtuber nie ma jednak na tyle czasu, by móc dołączyć do projektu. Włodarz Fame komentuje, że ogólnie Wardęga ma bardzo ciekawy pomysł na to wszystko i być może mu się uda zatrząść polskim Youtubem.

Video

Klip: WYBITNE SHOTY

Nie wiadomo jeszcze, kiedy projekt miałby ruszyć, natomiast nikt chyba się nie zdziwi, jeżeli rzeczywiście w projekcie wezmą udział osoby pokroju Laluny – takie, które bardzo mocno elektryzują polską sieć.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka