w

Najwyższa oferta w historii Fame MMA została odrzucona. Jaka propozycja leżała na stole i dla kogo?

Okazuje się, że Fame przebiło już milion złotych za walkę. Propozycja była nawet wyższa.


Wydawałoby się, że milion złotych za jedną walkę to jak na ten moment sufit. Szczególnie po dogadaniu się Fame MMA z High League. Ciekawe, że według jednego z topowych youtuberów, który obecnie wszedł w pewien konflikt z Fame, federacja oferowała mu jeszcze więcej.

Okazuje się, że Nitro odmówił propozycji, która najprawdopodobniej była najwyższa w historii, jeżeli chodzi o Fame MMA. Chodziły jakieś mity o 2mln, ale to naprawdę już gadanie bez pokrycia.

Najwyższa oferta to…

W całym sporze Nitro vs Boxdel, youtuber wspomniał, że Fame najbardziej boli fakt, że Nitra nie mogą kupić. Okazuje się, że Nitrowi oferowano 1.3mln złotych. Do tej pory jedynie Xayoo mógł wziąć więcej. Jak wspominał kiedyś, HL rzucało według niego absurdalnymi propozycjami na poziomie 1.5mln złotych.

Źródło: kajzo_0

Gdzieś tam mówiło się o propozycjach dla Buddy, które też ponoć przekraczały milion złotych, także jest kilka osób, które mogły przebić ten milion. Sergiusz miał jednak to już praktycznie pewne, wystarczyło się zgodzić, a przynajmniej tak wynika z jego wypowiedzi.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka