w

Natan ośmieszył zawodnika Clout MMA pokazując filmik, jak ten bawi się na kamerze

Reklama

W pierwszym momencie wydawało się, że to absurd. Gracjan jednak potwierdza, że to miało miejsce.


Poważny zawodnik Gracjan Szadziński przyszedł do Clout MMA, mówiąc głównie o zasadach i charakterze. Tymczasem pierwszy program, gdzie Natan mógł zrobić trochę researchu i zaskoczenie. Filmik, na którym zawodnik „bawi się” przed kamerą.

Tego nie robią nawet zawodnicy innych federacji, a tu wchodzi w teorii poważna persona, z „zasadami i charakterem”, co Gracjan powtarzał kilkukrotnie i okazuje się, że dał się podejść jakiejś losowej dziewczynie.

Nie do uwierzenia

Reklama

Natan w pierwszym programie Clout MMA nie widział za bardzo, kim jest Gracjan Szadziński. Dla osób, które kompletnie go nie znają – to zawodnik między innymi KSW, o którym dosłownie krążą legendy.

Dla świata Clout MMA to po prostu kolejny sportowiec, który przyszedł do Clout. Teraz się okazuje, że najwyraźniej pasuje do tego świata. W trakcie dzisiejszego programu Natan pokazał filmik, na którym Gracjan Szadziński no robi to, co robi.

Video

Program: https://youtu.be/yb2iw6c2rCU

Piękna jest to sytuacja. Przychodzi ktoś, kto wygląda, jakby położył Natana jednym ciosem i okazuje się, że jest wkręcony w jakieś historie o kamerkach.
Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka