w

Nitro z rozbrajającą propozycją dla Mai Staśko odnośnie jej walki. 10 tysięcy złotych za…

Nitro kontynuuje trollowanie Mai Staśko, tym razem za sprawą pewnej propozycji związanej z jej walką.


Nitro na pewno w dużym stopniu przyczynił się do zwiększenia popularności Mai Staśko. Już abstrahując od jego i jej poglądów, to w mediach społecznościowych oboje często do siebie nawiązują.

Tym razem Nitro ponownie trolluje Maję proponując jej 10 tysięcy złotych na cele charytatywne w zamian za wyjście do walki przy pewnej, bardzo konkretnej piosence. Ma to oczywiście związek z tym, że Maja tłumaczy swoją obecność w High League między innymi przekazaniem pieniędzy innym.

Propozycja Nitra

Nitro jest gotowy przelać 10 tysięcy złotych na wybraną fundację pod warunkiem, że Maja wyjdzie do piosenki “Trójkąt bermudzki”.

Nitro znany jest z takich pomysłów, więc nikogo ta propozycja nie powinna dziwić. Widać, że ludzie nie przepadają nie tyle za samą Mają, co zwyczajnie nie rozumieją jej toku myślenia i dostosowywania słów do sytuacji, w której się znajduje.

Wczorajsza konferencja i spór z Malikiem ludzie oceniają bardzo różnie. Jedni zauważyli, że Maja ma jednak coś do powiedzenia, inni wskazują, że nadal tak przekręca logikę, by ta pasowała do jej narracji.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka