w

Palc**ka podczas polskiego streama na Twitch? Franio i „chlupanie” podczas spania z koleżanką

Reklama

Chłopaki z Discorda zadbali o to, żeby to do nas dotarło. Można powiedzieć, że chyba poszedł rekord w ilości maili.


Franio podczas ostatniego przedłużanego streama miał wiele dość zaskakujących momentów. Przez chwilę można było poczuć vibe dawnych transmisji, jeszcze z Szymoolem. Franio zaprosił do siebie jedną z dziewczyn poznanych na Tinderze, która zdecydowała się u niego zostać.

Nie było to jakieś niesamowite – dwoje dorosłych ludzi, którzy się ze sobą spotkali i po prostu poszli spać. Wiele osób wręcz dziwiło się, że nic u nas się na ten temat nie pojawiało, ale Boop przecież nie opisuje wszystkich możliwych streamów, na których ktoś zaprasza dziewczynę. Szczególnie, że ostatnio jest to tak popularne.

Nitro o palc*wce u Frania

Reklama

Ze wszystkich innych klipów, w tym wspólnego tańczenia, „dosiadu”, czy świetnego podrywu wybił się klip, na którym w pewnym momencie, podczas wspólnego leżenia w łóżku słychać dość specyficzne dźwięki.

Video

Klip: SHADOW SZOT

Chat nazwał to „chlupaniem” i motyw ten towarzyszył Franiowi aż do końca przedłużanego. Normalnie to by się jakoś może nie wybiło, gdyby nie Nitro, który zdecydował się ocenić sprawę, analizując dogłębnie materiał. I to już poszło w viral.

Video

Klip: Reziner SHOTY

Czy naprawdę coś takiego miało miejsce? Franio zarzeka się, że absolutnie nie, a chat lubi poddymiać, więc każdy musi sobie to ocenić sam.


Pytacie nas w listach, czy Norman, użytkownik Discorda faktycznie jest redaktorem, więc nie – nigdy nie pracował w Boopie, nie ma z nami nic wspólnego. On nie może wstawić pozdrowień, ale prawdziwi redaktorzy już tak.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka