w

Popularny youtuber ujawnia, że Fame MMA proponuje mu 750 tysięcy za walkę na gali

Reklama

Jeden z youtuberów w trakcie swojej rozmowy wtrącił, że Fame MMA zaproponowało mu 750 tysięcy złotych za jego walkę i to bez żadnych negocjacji.


O kwotach, jakie proponuje youtuberom i streamerom Fame MMA, krążą już niesamowite legendy. Trudno się jednak dziwić, skoro kolejni youtuberzy ujawniają, jakie warunki proponuje im federacja. Ostatnio na Twitterze wspomniał o tym Isamu.

Isamu to znany youtuber, którego na Youtube subskrybuje ponad 2.6mln osób. Ostatnio w trakcie dyskusji na Twitterze ujawnił, ile Fame MMA zaproponowało mu bez żadnych negocjacji. Wiadomo, że było to 750 tysięcy złotych.

750 tysięcy bez żadnych negocjacji

Reklama

Isamu ma w sieci bardzo mocną pozycję. Trudno się wobec tego dziwić, że Fame MMA zaproponowało mu takie pieniądze. Można się domyślać, że negocjacje tylko podwyższyłyby wypłatę dla youtubera.

Oczywiście jak zawsze trzeba brać poprawkę na to, co piszą i mówią youtuberzy. Trudno powiedzieć, jak bardzo te kwoty są prawdziwe. Wydaje się jednak, że jeżeli Isamu poradzi sobie ze swoimi dolegliwościami, to jego fani zobaczą go w oktagonie. Z tonu wypowiedzi wynika, że Fame ma już dla niego przeciwnika.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka