w

Przypadkowy leak o członku Ekipy Friza. Chciał utrzymać to w tajemnicy: „Przepraszam, nie wiedziałem”

Podczas Move doszło do dość niespodziewanego przecieku odnośnie planów jednego z ekipowiczów.


Choć oryginalni ekipowicze złożyli swoje wypowiedzenia, to w teorii nadal są w Ekipie. Mimo, że projekt się zakończył, to wciąż muszą realizować swoje świadczenia. Oczywiście, większość z nich nie ma już kontaktu z samym Frizem, ale w „papierach” nadal są w tym projekcie.

Podczas konferencji nowego wydarzenia o nazwie Move doszło do przecieku odnośnie planów jednego z uczestników. Widzowie mogą być nieźle zdziwieni, bo ktoś będzie brał udział w maratonie.

„Przepraszam, nie wiedziałem”

Owca z WK mówiąc o przeciwnikach wspomniał o tym, że przeciwna drużyna zdecydowała się na postawienie Pateckiego na bramce. Tymczasem okazuje się, że youtuber ma niesamowicie ambitne plany, o których nigdzie nie wspominał.

Szybko wszyscy zorientowali się, że poszło przypadkowe ujawnienie planów, które Patecki chciał utrzymać w tajemnicy i zrobić ludziom niespodziankę. Cóż, to się nie uda.

Owca zrozumiał swój błąd, ale było zdecydowanie za późno, żeby cokolwiek z tym zrobić. Tak więc można się spodziewać, że kolejnym projektem, za który Patecki już wziął się jakiś czas temu jest maraton.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka