w

Są dość niespodziewane problemy z filmem Konopskiego. Kiedy może wyjść?

Reklama

Kto montuje filmy, ten się w cyrku nie śmieje. Film Konopskiego ma trwać około godziny, przynajmniej takie informacje były publikowane wczoraj.


Trudno sobie w ogóle wyobrazić presję, jaką odczuwa w tym momencie każdy, kto pracuje nad tym filmem. Montażysta sam mówi, że wstaje wcześniej i robi co może, by film wyszedł możliwie jak najszybciej.

Z materiałem są jednak pewne problemy. Nie można powiedzieć, że to jakieś ogromne trudności, ale na pewno irytujące. Chodzi tutaj o program do edycji, który nijak nie chce współpracować. O tym mówiło się już wczoraj.

Cierpliwość to podstawa

Reklama

Montażysta z tego co pisze, dostaje mnóstwo wsparcia i trudno się dziwić. To być może jest najważniejszy, a na pewno jeden z ważniejszych filmów do zmontowania. W ogóle często zapomina się, że oprócz youtubera w tym są także montażyści. To oni często są w głównej mierze odpowiedzialni za to, jaki kształt ma finalnie materiał.

@cdx_official

Co może być trudne biorąc pod uwagę fakt, że trudno nawet w tym momencie jest nawet wyłączyć program do edycji.

Video

Instagram: https://www.instagram.com/cdx_official

Z czego wynika fakt, że materiał nadal nie został opublikowany? Co chwilę dochodzą nowe wątki, nowe wyjaśnienia, nowe oświadczenia. Konopski wie, że aktualizowanie potem tego filmu będzie udręką. Lepiej więc zawrzeć w nim maksymalnie wiele rzeczy.

Warto także wspomnieć o wczorajszych słowach Sylwestra. Istnieje szansa, że film pojawi się jutro. Ale to wiedzą tylko osoby z bliskiego otoczenia Konopa.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka