w

Odgłosy „miłości” na popularnym polskim streamie. Nie zgadniecie, kto zapomniał wyciszyć mikrofonu

Takich rzeczy raczej spodziewalibyśmy się u mniej znanych osób, ale ta wpadka wydaje się, że wiele i tak nie zmieni.


W historii polskich transmisji było kilka takich przypadków, ale większość z nich miała miejsce już wiele lat temu. Teraz wszystko wskazuje na to, że licznik został wyzerowany. Podczas jednej z transmisji słychać było ewidentne dźwięki uprawiania miłości.

Ostatnio przy akcji redaktora Frania można było mieć pewne wątpliwości. Tutaj raczej ich nie ma, a przynajmniej widzowie są jednogłośni.

Miłość na streamie Daniela Magicala

Tak, osobą, u której do tego doszło, jest Daniel Magical. Trudno to poskładać w świadomości, ale Magical jest pierwszym, który przetarł te szlaki na Kicku. Wystarczyło kilka godzin po pokazaniu swojej dziewczyny.

Dziewczyna miała mocne wejście, bo pierwszej nocy podczas nocnego spania ludzie mogli usłyszeć dźwięki, które raczej są jednoznaczne. Oczywiście obrazu nie ma i nie będzie, dlatego równie dobrze para mogła grać w „łapki”, ale chyba jednak nie o to tutaj chodziło:

Video

Partnerkę znajdziecie na Youtube, my raczej oszczędzimy jej tego zaszczytu, by się tutaj zapisywać. Każdy ma w życiu dziwne pomysły i być może to był jeden z nich.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka