w

Streamerka przekonuje się, dlaczego lepiej nie streamować na dwóch platformach jednocześnie

Ostatnio Twitch mocno poluzował swoje zasady odnośnie streamowania na innych platformach, co spowodowało kilka wpadek.


Twitch kilka miesięcy temu pozwolił streamerom robić okazjonalne transmisje na innych platformach. Ludzie zaczęli więc z tego korzystać, dodając do swoich programów obsługujących streamy różne platformy.

Domyślnie chodziło jednak przykładowo o zamienianie sobie Twitcha z Youtube’m. Są też przypadki, gdzie niektórzy mieli dodane także nieco inne platformy. To kończyło się bardzo różnie, często dość zabawnie.

Mała pomyłka przy streamowaniu

Najpopularniejszym tego przykładem jest streamerka, która w przeszłości zaliczyła już kilka wpadek na Twitchu z pokazywaniem zbyt wiele. Tym razem jednak poszła na całość, uruchamiając dwie transmisje trwające równocześnie.

Obraz poszedł więc nie tylko na Twitcha, ale także inną platformę, która zdecydowanie nie była Youtubem, czy TikTokiem. Obraz z TTV zniknął, ale jest kopia z tego drugiego serwisu. Jest tam nawet reklama kanału na Twitchu.

Oczywiście wiemy, że kolega prosi o link do oryginału, więc KLIK.

Było to już jakiś czas temu, więc kanał jest obecnie normalnie dostępny i nie ma bana. Jest to o tyle dziwne, że streamerka miała wiele mniejszych i większych wpadek. Jak widać da się wyjść z takich sytuacji bez szwanku.

Trochę dziwne, że ogólnie kanał niby nie miał nigdy bana, a w końcu klipów z nim w roli głównej jest tylko coraz więcej.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka