w ,

Streamerka Twitch zbanowana za “wpadkę” podczas streamu z jacuzzi i poprawianie stanika

Jedna ze streamerek Twitch została zbanowana za transmisję z jacuzzi.


Twitch nie uznaje żadnego rodzaju nagości, w efekcie czego streamerka o nicku “xoAeriel” została zbanowana. Poprawiając sobie stanik pokazała sutek, efektem czego jest zawieszenie kanału na całe 24 godziny.

Oczywiście w świecie streamerów wywołało to ogromne poruszenie, bowiem tego typu “wpadki” były karane o wiele surowiej. Nawet niedawno głośno było o Forsenie, który za niepoprawnego GIF’a z koniem dostał 14-dniowego bana.

Ban na 24 godziny za pokazanie zbyt dużo

“xoAeriel” raczej nie przejęła się pokazaniem piersi, bowiem w przypiętym poście na Twitterze znajduje się link do profilu OnlyFans. Jej zdjęcia także sugerują, że raczej nie ma problemów z pokazywaniem własnego ciała.

Co jednak zabawne, transmisję z tą sytuacją oglądał inny streamer, który nie zdążył na czas przełączyć kamery. Nie wiadomo jednak, co to był za kanał i czy on też został zbanowany.

Streamerka nie była partnerem Twitch, natomiast już teraz widzowie się śmieją, że zapewne po tej akcji nie będzie miała problemu z uzyskaniem tego statusu. Praktycznie zawsze po tego typu sytuacji, dziewczyny otrzymują ogromne ilości obserwujących.