w

Sylwia Gaczorek drama. O co chodzi z youtuberką, która wyrzuciła jedzenie?

Większość pewnie po raz pierwszy usłyszy to imię i nazwisko. Ale raczej nikt nie chciałby takiej reklamy.


Sylwia Gaczorek to polska youtuberka, która no cóż. Nie popisała się w swoim najnowszym filmie. Youtuberka stwierdziła przed widzami, że wyrzuca dobre jedzenie w przypadku, gdy ktoś sobie zostawił kawałek na widoku. W sumie to nie tylko na widoku, ale także w lodówce.

Internet w 2023 roku potrafi naprawdę zaskoczyć. Tak samo pozytywnie, jak i negatywnie. Tego typu odklejki szybko zyskują popularność w miejscach pokroju X, który na ogół nie jest zbyt przychylny.

A o co chodzi?

O moment w filmie, w którym youtuberka mówi o wyrzucaniu dobrego jedzenia. Ludzie mocno się o to spięli i skrytykowali takie podejście nazywając to marnowaniem jedzenia.

Video

Film: https://youtu.be/1RJo5IAhdWA

Czy słusznie dostało się youtuberce? Każdy ma swój pogląd na tę sprawę. Masa ludzi pisze, że w życiu nie wyrzuciliby dobrego jedzenia. Ale zdecydowanie są też ludzie, którzy przykładowo zjedli połowę ciasta, dalej nie są w stanie go wcisnąć i zwyczajnie wyrzucają. Z drugiej strony naprawdę trudno znaleźć usprawiedliwienie dla wyrzucania czyjegoś posiłku.

Fakt faktem, że youtuberce na pewno nie pomaga fakt bycia zamożną . Tzn. posiadania dwóch salonów kosmetycznych, organizowania szkoleń i uchodzenia ogólnie za milionerkę.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka