Tak po latach wygląda Sukanek, o której jest teraz głośno przez Stuu

Rozrywka

Reklama

Sukanek to jedna z kluczowych postaci, jeżeli chodzi o całą tę sprawę ze Stuu. Influencerka mocno się jednak zmieniła od czasów, gdy ludzie widzieli ją ze Suartem.


Sukanek ludzie najbardziej będą kojarzyć z relacji ze Stuu, jednym z niegdyś absolutnie najpopularniejszych youtuberów. Jej film „Koniec przyjaźni” został do tej pory wyświetlony ponad 1,5 mln razy.

Youtuberka ostatni swój materiał opublikowała dobry rok temu, przez ostatnie miesiące obecna była na TT.

Reklama

Dlaczego w ogóle o niej znowu zrobiło się głośno? Wszystko przez obecną w mediach społecznościowych dramę wokół Stuu i słów Sylwestra, potem jednej z dziewczyn, która miała widzieć coś z imprezy Teamu X.

Na Sukanek obecnie jest zwróconych wiele oczu, bo to ona ma posiadać wiedzę, która mogłaby pogrzebać Stuu, gdyby ten wrócił. Tak przynajmniej sugerowały inne influencerki w różnych wywiadach.

Jak dzisiaj wygląda?

Reklama

Sukanek swego czasu przypomniała o sobie w związku z porównaniem, jakie sama zamieściła na TT.

Przez 3 lata zmieniła swój wygląd bardzo mocno, w międzyczasie zdecydowała się nawet ściąć włosy.

Video

Sukanek w różnych wywiadach, ale też w swoich filmach porusza niesamowicie istotne i bardzo trudne tematy. Borykała się z problemami psychicznymi, uzależnieniem, wydała także książkę pt. „Jak się nie zabić i nie zwariować”

Wiadomo, że kilka osób właśnie ją czyta, by sprawdzić, czy nie ma tam jakichś tropów odnośnie Stuu.

Czy to przyniesie jakieś efekty? Tego nie wiadomo. Na pewno kilka osób chce się na tym wszystkim wybić i nie wiadomo, czy pojawiające się znikąd dziewczyny mówią prawdę.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej