w ,

To on miał “załatwić” Paramaxilowi bana. Dzisiaj sam ma zbanowane dwa konta na Twitchu

Paramaxil, jeden z popularniejszych polskich streamerów ma obecnie bana na Twitchu.


Paramaxil znajduje się obecnie w TOP 10 najpopularniejszych polskich streamerów pod względem oglądalności transmisji. Kilka dni temu dostał jednak bana, co zakończyło jednocześnie jego podróżowanie kamperem po Polsce.

Dzisiaj wiadomo, że zgodnie z naszymi informacjami dostał bana za liczne zgłoszenia odnośnie jego niebezpiecznej jazdy. W sieci znalazły się osoby, które masowo zgłaszały kanał, aż w końcu ten został zawieszony.

Mikel1337 o tym, że to dzięki niemu Paramaxil ma bana

Jedną z osób, które miały w największym stopniu przyczynić się do bana Paramaxila miał być “Mikel1337”. Streamer, który nie ukrywa, że jego dramy ze streamerami są robione tylko i wyłącznie dla rozgłosu i zdobycia reklamy. Mimo tego, że streamer przypisuje sobie bana Paramaxila, to prywatnie ma go lubić.

W jaki sposób zbanowano Paramaxila? Wszystko wskazuje na to, że chodziło o ciągłe zgłoszenia, których treść pokazuje użytkownik Wykopu “Prusinka”.

Podobne wiadomości otrzymywaliśmy również my, także jesteśmy skłonni stwierdzić, że rzeczywiście to właśnie tego typu zgłoszenia były głównym powodem bana. Jak wyszedł na tym finalnie Mikel?

Dostał permanentną blokadę na Twitchu, potem próbował streamować używając modulatora głosu i kominiarki. Finalnie zdjął swoje przebranie i został zbanowany także na drugim koncie. Teraz streamuje na dlive. Natomiast nie wydaje się, żeby jakoś bardzo mu to przeszkadzało. W tym momencie ogląda go kilkadziesiąt osób.