w

„Tomek Olejnik oficjalnie 60tką?” Trueman wrzuca zeznania przed Prime MMA 8

Reklama

Trueman z jakiegoś powodu nagle wrzucił zeznania, jakie miał przedstawić Tomek Olejnik.


Tomek Olejnik będzie dzisiaj walczył w ramach Prime MMA 8. Zapewne dlatego Trueman opublikował na swoim Instagramie część zeznań, jakie miał złożyć Tomek Olejnik. Po co i dlaczego zostało to wrzucone? Nie wiadomo.

Może, żeby wejść w głowę Tomkowi Olejnikowi, a może był ku temu jeszcze jakiś inny, nieznany powód. Z samych zeznań niewiele wynika, sytuacja ponoć miała miejsce na nowy rok.

Zeznania Tomka Olejnika

Reklama

Opublikowane zeznania zostały w miarę szybko usunięte, ale wiadomo – nic w sieci nie ginie. Może chodziło o to, że Trueman wrzucił to w ogóle bez jakiegokolwiek zakrywania personaliów.

Jak pyta youtuber „Tomasz Olejnik oficjalnie 60tką?”. To pytanie pozostaje otwarte, też zwraca uwagę na to, że to coś złego składać zeznania u odpowiednich służb ujawniając konkretne imiona i nazwiska.

Przeciętni ludzie mają na to kompletnie wywalone. W takim sensie, że jeżeli osobie „A” dzieje się krzywda przez osobę „B”, to służby są normalnym rozwiązaniem i nie ma w tym nic niezwykłego. Jak do kogoś się włamują się ludzie to raczej nie zbiera potem ekipy i nie odbija swoich rzeczy szukając napastników po całym mieście, tylko zgłasza włamanie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka