w

TOP 1 gra na polskim Twitchu z 40% spadkiem oglądalności. Ci streamerzy mocno oberwali

Wygląda na to, że kończy się dominacja najpopularniejszej gry na polskim Twitchu.


Spadek jest bardzo zauważalny i po wszystkich dramach w środku tej sceny można się było spodziewać, że tak to właśnie będzie wyglądać. GTA RP ma problem z popularnością, która mocno spada.

Luty to dla GTA RP bardzo słaby miesiąc. Ewidentnie widać, że albo formuła zaczyna się wyczerpywać, albo streamerzy przestali robić na swoich transmisjach ciekawe rzeczy. GTA spadło bowiem w lutym o 41%.

Koniec GTA RP?

Praktycznie każdy streamer transmitujący GTA zakończył luty ze spadkami. Trudno się więc dziwić, że cała kategoria mocno podupadła. W efekcie na polskiej scenie znowu kategorią TOP 1 są „Rozmowy”.

Wpływ na to z pewnością miało Hogwarts Legacy, które na chwilę przejęło polskiego, ale także i zagranicznego Twitcha, natomiast zdecydowanie ta premiera nie spowodowała 40% spadków. Raczej chodzi tutaj o samo GTA RP, które ma problemy z oglądalnością. Spadek zanotował także LoL, ale tutaj nie powinno to nikogo dziwć.

Rozgrywki esportowe sprawiły, że mocno zyskał CS:GO i to zapewne się utrzyma. Na horyzoncie jest bowiem Counter Strike 2, a to może być niesamowicie ciekawe.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka