w

Walka Denis Załęcki vs Don Diego nie będzie dla wszystkich. High League potwierdza, kiedy i jak to ma wyglądać

High League już oficjalnie potwierdziło, że walka Denisa Załęckiego z Don Diego odbędzie się na Youtube, ewentualnie na inne platformie. Nie będzie jednak ogólnodostępna.


Wczoraj w związku z agresją na trybunach, walka pomiędzy Denisem Załęckim, a Don Diego została odwołana i przesunięta na inny termin. Oficjalnie wiadomo, że na walkę nie zgodziła się policja, która pojawiła się na obiekcie.

Co teraz? High League, a konkretnie Malik Montana potwierdził, że walka jak najbardziej się odbędzie, ale nie będzie dostępna dla wszystkich. Podstawą do oglądania będzie oczywiście PayPerView.

Kiedy walka Denis Załęcki vs Don Diego?

Malik w wywiadach wspomniał, że walka odbędzie się w ciągu kilku najbliższych dni. Malik mówi o tygodniu. Dokładny termin ma zostać podany w ciągu kilkudziesięciu godzin. Pytanie tylko, jak to zostanie rozwiązane i gdzie dokładnie.

“Ta walka się odbędzie dla osób, które wykupiły PPV” – mówił w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim Malik. “Żeby nie mylić tego z tym, że będzie za darmo. Bo jakkolwiek to zabrzmiało to, co powiedziałem, to nie będzie to walka dla tych, którzy nie wykupili PPV (…)”

Czyli prawdopodobnie termin zostanie ogłoszony na dniach, potem High League zorganizuje specjalne studio tylko dla tego jednego wydarzenia i wszyscy, którzy wykupili PPV będą mogli to zobaczyć. Oczywiście można się spodziewać restreamów, ale z tym walczą wszystkie federacje i nikt nie znalazł na to dobrego sposobu.