w

Wiadomo po co Boxdel poleciał do Miami

Reklama

Wygląda na to, że wiadomo dlaczego Boxdel jest w Miami, ale informacje na ten temat nie są zbyt spójne.


Boxdel obecnie przebywa za granicą. Jest to trochę zaskakujące biorąc pod uwagę okoliczności, czyli start promocji Fame MMA. Da się jednak zrozumieć tę decyzję. O ile informacje, jakie pojawiają się w sieci rzeczywiście są prawdziwe.

Wiele mówiło się o tym, że Boxdel pewnie spotka się z Amadeuszem i faktycznie – do spotkania jak najbardziej doszło. Świadczy o tym chociażby Stories, jakie pojawiło się bezpośrednio u Amadiego na Instagramie:

Video

A po co Boxdel tam poejchał?

Reklama

Natan Marcoń w swoich mediach społecznościowych stwierdził, że Boxdel załatwia w Miami sprawy związane z Fame MMA, konkretnie z samochodem, jaki miałby pojawić się na loterii, współpracy etc.

Video

Natan natomiasty wskazuje, że nie ma to wiele wspólnego z Amadeuszem. Mimo wszystko ta dwójka się spotkała, więc oczywistą oczywistością są podejrzenia, że jednak może chodzić o Amadeusza.

Z drugiej strony obaj mogli się zwyczajnie zdzwonić, bez potrzeby pokonywania tylu kilometrów. Równie dobrze może to być urlop, czy po prostu wyjazd pośrednio związany z Fame, a pośrednio z odpoczynkiem.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka