w ,

xQc odkrywa świat VR z prywatnym tańcem w jednym z klubów w grze

VR stał się ostatnio niesamowicie popularny, głównie za sprawą Half Life. Wiele osób kupiło headsety, a teraz odkrywa nieco inny świat wirtualnej rzeczywistości.


VR to nie tylko gry singleplayer, ale także różnego rodzaju rozgrywki multiplayer. Znajdzie się tutaj też część rozrywek dla dorosłych. Z jednej z nich skorzystać miał okazję xQc.

xQc jest jednym z najpopularniejszych streamerów Twitch, który ostatnio oprócz grania w klasyczne produkcje, podróżuje również po świecie VR. Na swojej drodze spotyka naprawdę dziwne rzeczy.

Prywatny taniec VR

Podczas jednego ze streamów, xQc wybrał się do wirtualnego klubu. Był dość zaskoczony, z resztą podobnie, jak cały czat całym obrotem spraw. Niektórzy oprócz headsetu mają także inne sensory, pozwalające na śledzenie ruchu nie tylko głowy i rąk, ale także całego ciała. Efekt?

To coś nowego na Twitch, czego wcześniej nie było. Niektóre sceny są naprawdę dość pikantne, choć póki co nie ma żadnych konsekwencji z pokazywania majtek wirtualnych postaci. Hasan, inny znany streamer, który był też obok xQc miał też ciekawą sytuację.

Trudno powiedzieć, jak to się rozwinie. Nie tylko w VR dzieją się takie rzeczy. Przykładowo w Robloxie, czy Minecrafcie istnieją serwery tylko dla dorosłych, gdzie każdy biega bez ubrań.

 

DołączObserwuj
Więcej z NSFW