w

Jak wyglądało pierwsze i ostatnie intro gwiazd Disney Channel? Selena Gomez, Miley Cyrus i więcej

Wielu teraz popularnych piosenkarzy i aktorów swego czasu było tzw. gwiazdami Disney Channel. Można ich pamiętać ze starych seriali.


Wiele osób do teraz wspomina „stare dobre” Disney Channel, na którym się wychowało. Demi Lovato, Selena Gomez czy Miley Cyrus to tylko niektóre aktorki i piosenkarki, które występowały w popularnych wtedy serialach.

Bardzo często te same osoby można było zobaczyć na bloku reklamowym programu. Disney Channel bowiem miało swoje własne intro, które z pewnością wielu osobom zaraz przyniesie wiele dobrych wspomnień.

Stare vs ostatnie intro gwiazd Disneya

Na pewno każdy, ktoś choć raz oglądał za dzieciaka Disney Channel, kojarzy takie serie jak Hannah Montana, Czarodzieje z Waverly Place, Powodzenia, Charlie czy Nie ma to jak hotel. Występowały tam niegdyś dość popularne osoby, które dla wielu były idolami z dzieciństwa.

Jak wyglądały ich intro w momencie, gdy nagrywali je po raz pierwszy i po raz ostatni? Ktoś postanowił to fajnie skleić w całość.

Video

TT: https://www.tiktok.com/@culturepop/video/7275503323933936902

Fajnie czasem tak powspominać stare czasy i przypomnieć sobie, jak to kiedyś wyglądało. Z pewnością starsi widzowie Disney Channel właśnie zaczęli mocno wspominać swoje ulubione serie. Warto przypomnieć, że większość z nich jest dostępna na Disney+.

DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy