w

Marvel pozmieniał swoje plany. Wiadomo kiedy nowy Dr Strange, Spider-man i Avengers

Ostatnie plotki na temat zmian filmowych Marvela zdają się potwierdzać przez coraz więcej osób.


Na temat Marvela jest ostatnio coraz głośniej. W sieci zaczynają krążyć plotki na temat kolejnej części Dr Strange’a i innych filmów tego uniwersum. Podobno niektóre z nich zmieniły datę swojej premiery.

W studio mają zachodzić zmiany, które bardzo ucieszą fanów tego uniwersum. Warto przypomnieć, że ostatni wydany Dr Strange w 2022 roku był podobno najbardziej dochodowym filmem na całym świecie i zarobił ponad 1 miliard dolarów. Teraz leakerzy zaczynają mówić więcej.

Marvel przyspiesza produkcję swoich perełek

Reklama

Ostatnie przecieki sugerowały, że takie tytuły jak Avengers i Dr Strange mają zostać przyspieszone i wydane o wiele wcześniej, niż przypuszczano. I takim sposobem rok 2025 będzie należał przede wszystkim do Shang Chi 2 i Spider-mana, a Dr Strange i najnowsi Avengersi: The Kang Dynasty rok później – w 2026 roku, z czego ten pierwszy ma się pojawić szybciej.

Marvel podobno chce przede wszystkim powrotu Derricksona. Wszystkie informacje pojawiły się na profilu jednego z leakerów.

Co więcej, przecieki zaczęły się potwierdzać przez innych znanych leakerów. Ember na swoim profilu wystosował również informację o przyspieszonej produkcji Dr Strange’a.

Marvel podobno przyspiesza kolejny film Doctor Strange, który ma zostać wydany przed Avengers: Dynastia Kang.

A Big Screen Leaks napisał, że też słyszał o tych przeciekach, jednak nie jest pewien co do powrotu Derricksona.

Wygląda na to, że 2025 i 2026 rok będą bardzo obfite w uniwersum Marvela, a leakerzy w końcu zaczynają mówić coś więcej. Ciekawe tylko, kiedy nastąpią kolejne zmiany w studio i znów dowiemy się o jakichś przesunięciach.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy