Rick i Morty, ale to film w wersji aktorskiej? Twórcy serialu rozpoczęli rozmowy z Warner Bros

Seriale i filmy

Reklama

Ptaszki gdzieś zaczęły ćwierkać, że twórcy Ricka i Morty’ego planują stworzyć live action serialu w formie filmu pełnometrażowego.


7 sezon popularnego serialu animowanego powraca już za kilka dni, dokładnie 15 października 2023 roku. Wiele osób już nie może się doczekać, a wraz z podekscytowaniem nasuwają się kolejne tematy dotyczące Ricka i Morty’ego.

I tak oto twórcy serialu, Zack Snyder i Dan Harmon, ujawnili, że intensywnie myślą nad stworzeniem filmu pełnometrażowego, ale z prawdziwymi aktorami. Podobno już miały miejsce pierwsze rozmowy na ten temat.

Rick i Morty, ale to film live action?

Reklama

W ostatnim wywiadzie dla The Hollywood Reporter, twórcy ujawnili, że kontaktowali się z Warner Bros, aby porozmawiać na temat potencjalnego live action Ricka i Morty’ego. Zack Snyder bowiem chciał zaoferować swoją pomoc w projekcie i zapytać, czy taka adaptacja ma w ogóle sens.

Reklama

Po spotkaniu z Warner Bros Dan Harmon rzeczywiście zaczął się mocno zastanawiać, „czy może nadszedł czas, aby zacząć działać”. Twórca wyobraża sobie tę adaptację jako „super badassowy odcinek Ricka i Morty’ego”. Następnie dodał:

Moim pomysłem byłoby po prostu wzięcie przygody Ricka i Morty’ego i wydania na nią dodatkowych pieniędzy, żeby sprawić, by trwala te 90 minut… Tak byłoby najlepiej, bo nie sądzę, że to powinno być kanoniczną historią, która opiera się na serialu i potem wszystko zmienia. 

Wygląda więc na to, że twórcy myślą nad filmem bardziej jako odskocznia od oryginału. Być może z tego powodu adaptacja opowiedziałaby zupełnie inną historię Ricka i Morty’ego. Są to jednak dopiero bardzo wczesne rozmowy i jeśli twórcy rzeczywiście się zdecydują na formę live action, to na pewno trzeba będzie na to poczekać jeszcze kilka lat.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej