w

Rick i Morty, ale to film w wersji aktorskiej? Twórcy serialu rozpoczęli rozmowy z Warner Bros

Ptaszki gdzieś zaczęły ćwierkać, że twórcy Ricka i Morty’ego planują stworzyć live action serialu w formie filmu pełnometrażowego.


7 sezon popularnego serialu animowanego powraca już za kilka dni, dokładnie 15 października 2023 roku. Wiele osób już nie może się doczekać, a wraz z podekscytowaniem nasuwają się kolejne tematy dotyczące Ricka i Morty’ego.

I tak oto twórcy serialu, Zack Snyder i Dan Harmon, ujawnili, że intensywnie myślą nad stworzeniem filmu pełnometrażowego, ale z prawdziwymi aktorami. Podobno już miały miejsce pierwsze rozmowy na ten temat.

Rick i Morty, ale to film live action?

W ostatnim wywiadzie dla The Hollywood Reporter, twórcy ujawnili, że kontaktowali się z Warner Bros, aby porozmawiać na temat potencjalnego live action Ricka i Morty’ego. Zack Snyder bowiem chciał zaoferować swoją pomoc w projekcie i zapytać, czy taka adaptacja ma w ogóle sens.

Po spotkaniu z Warner Bros Dan Harmon rzeczywiście zaczął się mocno zastanawiać, „czy może nadszedł czas, aby zacząć działać”. Twórca wyobraża sobie tę adaptację jako „super badassowy odcinek Ricka i Morty’ego”. Następnie dodał:

Moim pomysłem byłoby po prostu wzięcie przygody Ricka i Morty’ego i wydania na nią dodatkowych pieniędzy, żeby sprawić, by trwala te 90 minut… Tak byłoby najlepiej, bo nie sądzę, że to powinno być kanoniczną historią, która opiera się na serialu i potem wszystko zmienia. 

Wygląda więc na to, że twórcy myślą nad filmem bardziej jako odskocznia od oryginału. Być może z tego powodu adaptacja opowiedziałaby zupełnie inną historię Ricka i Morty’ego. Są to jednak dopiero bardzo wczesne rozmowy i jeśli twórcy rzeczywiście się zdecydują na formę live action, to na pewno trzeba będzie na to poczekać jeszcze kilka lat.

DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy