w

Copperdale jako nowe miasto, bal maturalny, szkolne kluby i nowe tożsamości. Wszystko o Sims 4 Licealne Lata

Reklama

Licealne Lata to najnowszy dodatek do The Sims 4, do którego właśnie wczoraj wyszedł oficjalny trailer.


Szkolne Lata jako nowy, pełny dodatek do gry zapowiada się naprawdę obiecująco. Nie dość, że już w samym 3-minutowym trailerze nie było wiadomo, na co dokładnie zwrócić uwagę lub przykuć swój wzrok, to nawet oficjalny opis jest bardzo bogaty w nadchodzące nowości.

Wielu członków społeczności Simomaniaków jest naprawdę wniebowzięta nadchodzącym dodatkiem. Gracze nie od dziś uważali nastolatków jako najbardziej poszkodowana grupa wiekowa w The Sims 4 – nie wprowadzała żadnych nowości i tak naprawdę robiła oraz wyglądała dokładnie tak samo jak młodzi dorośli. Teraz wraz z premierą Licealne lata zmieni się to o 180 stopni. A przynajmniej tak obiecują wpisy na oficjalnym blogu czy nawet trailer dodatku.

Jak sami deweloperzy opisują ten dodatek?

Reklama

Oprócz 3-minutowego zwiastuna nowego rozszerzenia otrzymaliśmy również cały wpis na oficjalnej stronie The Sims. Najnowszy temat dotyczy głównie nowości, które będzie oferował nowy dodatek. Treści jest sporo, jednak warto zapoznać się z lekturą – być może opis bardziej zachęci Was do zakupienia Licealnych lat.


[Z trzaskiem włącza się radiowęzeł i dyrektorka rozpoczyna poranne ogłoszenia].

Reklama

Dzień dobry, uczniowie i nauczyciele Copperdale High! Witajcie w nowym, pełnym przygód roku szkolnym. Serdecznie witamy wszystkie nowe osoby w naszej szkole i społeczności oraz naszym mieście! Copperdale to niewielkie miasteczko położone nad brzegiem jeziora LaSuli, niegdyś słynące z rozwiniętego przemysłu wydobywczego. Możesz tu spełnić swoje nastoletnie marzenia, odkrywać własną tożsamość i badać granice, dokonując wyborów i nieustannie się rozwijając.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych twórców społecznościowych i siedmiu parceli, które zbudowali w Copperdale, w tym z MsGryphi, która zbudowała Czaj Modę – miejscowy second-hand i lokal z bubble tea, z biblioteki wybudowanej przez xfreezerbunnyx oraz ze starej posiadłości dyrektorki liceum zbudowanej przez JOL1990.

Po ostatnim dzwonku będziemy dziś zwiedzać szkołę i miasto. Każdy może do nas dołączyć.

Stwórzmy razem wspaniałe wspomnienia w tym roku szkolnym!

Reklama

Do boju, Latające Ofermiany z Copperdale!

 

Podążaj własną ścieżką w szkole średniej

Liceum Copperdale to centrum świata Twoich nastoletnich Simów. W tych salach Simowie przeżywają najważniejsze doświadczenia tego formacyjnego okresu: budują przyjaźnie na całe życie, wybierają ulubione zajęcia pozalekcyjne i wchodzą w dorosłość.

Podczas dnia lekcyjnego Simowie chodzą na zajęcia, spędzają czas ze znajomymi, jedzą drugie śniadanie w szkolnej stołówce, piszą cotygodniowe sprawdziany i robią wszystko, by uniknąć kary od dyrekcji patrolującej korytarze! Po szkole uczniowie mogą uczestniczyć w zajęciach takich jak futbol, cheerleading, szachy i klub informatyczny, a także chodzić na festiwale nauki lub wracać do swojej obwieszonej plakatami sypialni, aby odrobić pracę domową.

Nastoletni Simowie mogą dołączyć do klubu, drużyny piłkarskiej lub cheerleaderskiej, ćwiczyć związane z tymi zajęciami umiejętności, brać udział w konkursach i przeżywać wzloty i upadki, odnosząc sukcesy i ponosząc porażki u boku członków drużyny.

Będziesz mieć nawet możliwość zmierzenia się z wyzwaniami młodej miłości, doświadczając błogiej radości zadurzenia się w innej osobie lub nieszczęścia nastoletniego rozstania. Mała porada: Plumbitowe Nabrzeże to idealne miejsce na randkę! Znajdziesz tam park rozrywki z nawiedzonym domem, tunelem miłości, diabelskim młynem i fotobudką, w której uwiecznisz szczęśliwe chwile!

 

Odkrywaj swoją nastoletnią tożsamość 

Bycie nastolatkiem w szkole średniej to etap poznawania siebie. Wraz z premierą Dodatku Licealne lata udostępnimy darmową aktualizację gry podstawowej, która umożliwi Simom poznawanie swoich tożsamości na jeszcze więcej sposobów. Wprowadzimy bowiem nową funkcję, która zwiększy możliwości wyboru Simów i liczbę okazji do odkrywania siebie.

Darmowa aktualizacja gry podstawowej wprowadzi również porost włosów. Wraz z Dodatkiem Licealne lata Simowie będą mogli z czasem pielęgnować i przycinać naturalne owłosienie na ciele, celebrując w ten sposób przejście przez okres dojrzewania.

Dowiedz się więcej o nowych aktualizacjach gry podstawowej, które pojawią się w The Sims 4, już w piątek 15 lipca 2022 r. o godzinie 11:00 czasu PDT na Twitchu i YouTube.

Wyraź swoją kreatywność własnym stylem i psikusami!

Czym byłoby liceum bez odrobiny złośliwości? W Dodatku Licealne lata możesz odkryć nową, złośliwą stronę swoich nastoletnich Simów i ich zamiłowanie do robienia psikusów. Zamaluj tablicę, podłóż śmierdzącą fiolkę w szafce kolegi lub zabaw się ze szkolnym radiowęzłem. Tylko nie daj się złapać! Udane psikusy rozwijają złośliwość Simów, ale jeśli ktoś Cię nakryje, odbije się to na relacjach Simów i może doprowadzić do problemów z zaufaniem.

Po powrocie do domu możesz uczynić z sypialni Twojego nastoletniego Sima azyl, który w pełni odzwierciedla jego wyjątkową osobowość i styl. Nastoletni Simowie mogą spędzać czas w sypialniach, siedząc wspólnie ze skrzyżowanymi nogami na łóżku lub urządzając bitwy na poduszki. Chcesz wymknąć się z domu w trakcie ciszy nocnej? Simowie mogą wyjść przez okno i wymknąć się po kratce z domu.

 

Moda zawsze była ważną częścią The Sims – to najlepszy sposób na wyrażanie siebie. Dzięki The Sims 4 Licealne lata Dodatek Twoi Simowie mają do dyspozycji jeszcze więcej kombinacji strojów dzięki współpracy z Depop, aplikacją do obsługi rynku mody zamkniętego obiegu. Dzięki niej nowe pokolenie może odkrywać wyjątkowe przedmioty. Simowie mogą odkrywać ubrania zaprojektowane przez sprzedawców odzieży Depop z prawdziwego świata: Jeremy’ego Salazara, Sha’an D’Antes, Lapoze McTribouy, Selenę Williams i Bellę McFadden w second-handzie i lokalu z bubble tea w grze – Czaj Modę. Mogą również zarabiać simoleony, sprzedając wyselekcjonowane stroje i lansując je w aplikacji Trendi, dzięki czemu staną się „Simfluencerami”.

Rób zdjęcia nowych strojów swoich Simów na tle inspirowanego współpracą The Sims z Depop muralu artystki Moniki Ahanonu, który zdobi boczną ścianę lokalu Czaj Modę.

 

Popularni rozgrywający, królowe balu i wzorowi uczniowie

W żadnej licealnej przygodzie nie może zabraknąć balu maturalnego i wręczenia dyplomów.

Być może najbardziej stresująca, ale też ekscytująca noc dla nastoletnich Simów w szkole średniej to bal maturalny. Każdy element balu maturalnego Twojego Sima, od przygotowań aż po główne wydarzenie, będzie można dostosować do własnych gustów. Simowie mogą pójść w pojedynkę, zaprosić kogoś,  pójść na bal ze znajomymi lub całkiem go sobie odpuścić. Następnie gracze mogą zagłębić się w szczegóły, takie jak tworzenie i wręczanie zaproszeń na szkolny bal, wybieranie strojów, przygotowywania w gronie znajomych i głosowanie na króla i królową balu. Gracze mogą również zaplanować swoje taneczne układy, muzykę, przekąski i nie tylko. To, jak Sim przygotuje się do balu, wpłynie na jego przyszłe relacje!

Potem, oczywiście, nastąpi zakończenie przygód w Liceum Copperdale – ceremonia wręczenia dyplomów. To okazja do świętowania wejścia w kolejny etap życia z przyjaciółmi i rodziną. Simowie mogą przygotować się przed głównym wydarzeniem, zapraszając gości, wybierając strój i przygotowując prezenty dla przyjaciół i nauczycieli. Wszystkie decyzje podejmowane przez Twojego Sima podczas nauki w szkole średniej wpłyną na przebieg ceremonii jej ukończenia. Simowie mogą zdecydować, czy chcą wziąć w niej udział, ale nie otrzymają zaproszenia na wręczenie dyplomów, jeśli ich oceny nie będą dość dobre!

Niezależnie od tego, jak zdecydujesz się przeżyć licealne lata w The Sims 4, pamiętaj: nie ma złych odpowiedzi. Chyba że na egzaminie, przed którym zapomniało się o nauce.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Sims 4