w

Czy w The Sims 4 dostaniemy zupełnie nowy rodzaj związku? Gracze znów wpadli na pewne wskazówki

Reklama

Istnieje możliwość, że wraz z nadejściem The Sims 4 Licealna Lata twórcy przygotowali jeszcze inne niespodzianki.


Ostatnio w świecie The Sims 4 pojawiła się cała masa przecieków, różnych wskazówek i tajemniczych informacji. Raczej nie ma co się dziwić, bo jeszcze w tym miesiącu ma wyjść nowy duży dodatek, jednak tych przecieków z dnia na dzień przybywa coraz więcej.

Czasem już nie wiadomo, na czym się najbardziej skupić. Przypomnijmy, że ostatnio pisaliśmy o przeciekach dotyczących golenia się oraz zaokrąglonych ścian. Więcej o nich przeczytać można w poniższych linkach:

Teraz znalazło się kilka nowych rzeczy na temat zupełnie nowego typu relacji pomiędzy Simami. O co chodzi?

Nowy typ związku, a może zwykłe nieporozumienie?

Reklama

Na Reddicie powstał kolejny temat, który budzi wątpliwości, ale też ciekawość. Gracze przyjrzeli się trochę bliżej jednemu z wpisów twórców The Sims 4 i zauważyli mały smaczek. Co prawda, nie wiadomo, jak dokładnie go interpretować, ale Simomaniacy bardzo lubią rozwiązywać choćby najmniejsze zagadki i liczyć na to, że są prawdziwe.

Reklama

Chodzi oczywiście o posiadanie crusha, czyli kogoś, w kim się potajemnie podkochujemy, „crashujemy”. Powyższy wpis raczej nie pozostawia złudzeń, że może o to dokładnie chodzić. Wiele osób interpretuje to jako małą podpowiedź do stworzenia nowego typu relacji pomiędzy Simami.

Tak, w końcu, jakieś wsparcie dla nieodwzajemnionych relacji. 

Czy jest na co liczyć w tej kwestii? Tak, istnieje spora możliwość, że twórcy gry zadbali nawet o wprowadzenie zupełnie nowego typu związku, który bardzo wpasowywałby się w środowisko nastolatków i licealnych przygód. Co więcej, taka funkcja pojawiłaby się oficjalnie w podstawowej wersji gry dzięki pełnej aktualizacji, tak jak właśnie golenie się czy zaokrąglanie ścian w Trybie Budowania.

Warto jednak zwrócić uwagę na to, że w powyższym wpisie  może chodzić o coś zupełnie innego i taka relacja może nie być nawet w planach twórców gry. Zresztą mamy na ten moment dość nikłe informacje na ten temat, dlatego warto poczekać, aż deweloperzy powiedzą coś więcej.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Sims 4