w

Dlaczego NPC z najnowszego dodatku – Licealne lata – przejęły Instagrama oficjalnego profilu Sims 4?

Simowie z najnowszego dodatku do TS4 przejęli media społecznościowe twórców gry. O co w ogóle chodzi?


Twórcy coraz częściej dzielą się z graczami wszelkimi nowościami do Licealnych lat, czyli nadchodzącego dodatku do gry. Jak wiadomo, leakerzy też nie próżnują i codziennie przychodzą do nas z kolejnymi przeciekami. A trzeba przyznać, jest ich naprawdę sporo.

Ostatnio można było zauważyć, że licealiści z Copperdale „przejęli” oficjalnego Instagrama twórców The Sims 4 i teraz to oni zajmują się nim na co dzień. Ale o co dokładnie z nimi chodzi?

Liceum z punktu widzenia uczniów z Copperdale

Kilka dni temu oficjalny profil The Sims na Twitterze i Facebooku podzielił się dość ciekawą informacją na temat swojego oficjalnego Instagrama. Mianowicie chodzi o to, że ma on być zawłaszczony przez wszystkie nowe NPC z Licealnych lat, czyli dokładnie nastolaków z Copperdale, których zdażyliśmy poznać już wcześniej – Molly, Sidney, Ash i Kevin.

I mimo że twórcy już wcześniej o tym powiadomili to, to takie odświeżenie Instagrama wciąż jest miłym zaskoczeniem dla wielu osób.

Ale o co dokładnie z tym chodzi? Dlaczego nagle deweloperzy stwierdzili, że licealiści to dobry sposób na promocję nowego dodatku?

Odpowiedź jest prosta – to oni wiedzą wszystko na temat ich własnej szkoły oraz ich nastoletnich latach. Jak wygląda ich życie, o czym się uczą i jak spędzają przerwy na lunch.

Na pierwszy rzut poszła Molly, czyli córka dyrektora szkoły. Jej zadaniem było oprowadzić oglądających po szkole oraz opowiedzieć, jak wygląda jej codzienne życie w szkole.

Video

Następnym strzałem był Sidney, czyli popularny członek klubu sportowego, który zdecydował się powiedzieć kilka słów na temat szkolnych aktywności w liceum w Copperdale.

Video

Na razie na oficjalnym Instagramie The Sims pojawiły się 2 filmiki z udziałem 2 NPC. Zgodnie z informacjami, które podali nam twórcy gry, powinniśmy na dniach ujrzeć kolejne filmiki z pozostałymi uczniami – Ash i Kevin.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Sims 4