w

Gracze The Sims 4 w końcu będą mogli ogolić swoich Simów. Lipcowy update zapowiada porost włosów

Co prawda porost włosów mógł pojawić się już dawno temu, jednak wciąż taki smaczek bardzo ucieszył graczy.


Można powiedzieć, że nadchodzący dodatek do The Sims 4 stawia coraz większą poprzeczkę. O Licealnych latach co prawda nie wiadomo zbyt wiele, jednak przed społecznością Simomaniaków nie ma żadnych tajemnic.

Najnowszy dodatek, który ma wyjść pod koniec lipca, staje się coraz bardziej obiecujący. Wskazują na to nie tylko przecieki, ale i same informacje, które dotychczas otrzymaliśmy od twórców. Ostatni trailer pokazał nam przecież tyle nowości, że nie wiadomo było, na czym dokładnie zawiesić oko.

Porost włosów w końcu doczeka się swojego debiutu w Sims 4

Oczywiście nowości, które wprowadzi The Sims 4 Licealne lata, jest cała masa, jednak my skupimy się na jednej z tych rzeczy, które najbardziej wywołały furorę wśród Simomaniaków. Chodzi o porost włosów u naszych Simów i ich golenie.

Co prawda ten temat powracał na Reddita czy Twittera jak bumerang i co chwilę się o tym dyskutowało, a do tego powstawały specjalne mody pozwalające rosnąć włosom naszych Simów, to tym razem nie pozostawiono tego tematu na następny raz. Teraz jest już potwierdzone, że Simowie będą mogli się golić, kiedy ich włosy na ciele będą już za długie.

Nadchodzącą nowość przedstawiono dokładnie w oficjalnym zwiastunie The Sims 4 Licealne lata. Zauważyć możemy tam Kevina – jednego z NPC, który w pewnym momencie postanawia przygotować się do balu maturalnego i ogolić najbardziej zarośnięte części swojego ciała.

Fragment pokazuje, że dostaniemy możliwość golenia brody, ale patrząc na plecy i nogi Kevina, można przypuszczać, że też innych części ciała.

Oczywiście zwiastun Licealnych lat nie jest jedynym źródłem, które potwierdza rosnące owłosienie ciała. Z tego, co wyczytać możemy na oficjalnym blogu The Sims wynika, że porost włosów jest już pewnym składnikiem nie tyle, ile nowego dodatku, co pełnej aktualizacji podstawowej wersji gry, która ma wejść jeszcze przed premierą rozszerzenia.

Darmowa aktualizacja gry podstawowej wprowadzi również porost włosów. Wraz z Dodatkiem Licealne lata Simowie będą mogli z czasem pielęgnować i przycinać naturalne owłosienie na ciele, celebrując w ten sposób przejście przez okres dojrzewania.

Z pewnością gracze mają na co czekać, ponieważ najnowszy dodatek zapowiada ogrom dobrej zabawy. Kto wie, może Licealne lata skrywają w sobie więcej nowości, o których dowiemy się nieco później.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Sims 4