w

Graczom udało się rozmieścić wszystkie światy z The Sims 4 na mapach USA, Europy i nie tylko

W jakich miejscach znajdowałyby się światy z The Sims, gdyby rozmieścić je na mapie świata?


Wiadomo, że lokacje i otoczenia z The Sims są całkowicie wymyślone i raczej nie mają nic wspólnego z prawdziwym światem. Niemniej bardzo często są one wzorowane na różnych lokalizacjach ze świata, zwłaszcza jeśli chodzi o Amerykę Północną.

To dlatego Simomaniacy uwielbiają porównywać światy z gry do różnych miejscowości na świecie, jak np. dobrze znany przykład Del Sol Valey, które jest definitywnym odwzorowaniem Los Angeles w USA – szczególnie że otoczenie pochodzi z dodatku „Zostań gwiazdą”. Niektórzy nawet próbują rozmieścić światy z TS4 na prawdziwą mapę świata.

Gdzie na świecie znajdowałyby się otoczenia z TS4?

Często jest tak, że Simomaniacy próbują rozmieścić wszystkie otoczenia w The Sims 4 w oparciu na rozmieszczeniu dróg, rzek, mórz czy typ terenu otoczenia. Tym razem gracz spróbował rozmieścić poszczególne miejscowości ze wszystkich części gry na mapę świata. Według niego większość lokacji znajduje się w USA oraz w Europie, ale oczywiście nie mogło zabraknąć takich miejsc jak Japonia, Chiny czy Meksyk.

Oczywiście gracz, który stworzył mapkę – DarthSyphils – nie mógł być nieomylny, więc pojawiło się kilka uwag. Najwięcej osób mówiło chyba o tym, że Henford-on-Bagley nie może być umiejscowione w Irlandii, ponieważ wiele cech charakterystycznych tego miasta pochodzi z typowo angielskich okolic.

To samo, jeśli chodzi o wioskę Takemizu z The Sims 2 – sama nazwa wskazuje na to, że miejscowość znajduje się w Japonii, zwłaszcza że jej cechy charakterystyczne również na to wskazują.

Oczywiście wszystko mogłoby zostać przemyślane jeszcze raz, jednak niektóre otoczenia nie są takie oczywiste jak takie Del Sol Valley czy nawet Góra Korembi. Mimo wszystko dzięki takiej mapce można to sobie wszystko fajnie wyobrazić i wykorzystać tę wiedzę nawet w swojej rozgrywce.

DołączObserwuj
Więcej z Sims 4